Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin hova vigyem el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin hova vigyem el a hölgyet? 34 éves hölgyről van szó. Nem vagyok gazdag ezért megmondom a nőnek hogyha étterembe megyünk akkor fizeti a felét.

Figyelt kérdés

2017. okt. 31. 17:16
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem egyszer a fele zacskó fornetti árát próbálta kicsikarni valaki, úgyhogy megértem ha nem telik, de akkor minek hívod meg? Csinálj magatoknak 10 tojásból rántottát, a szerelem nem ismer lehetetlent.
2017. okt. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
#11, de csak akkor, ha 5 tojást és az elhasznált gáz felét ő fizeti.
2017. okt. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, második randit nem tervezel.
2017. okt. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Ilyeneket bakker, a fele zacskó fornettit kifizettetni :) Én akkor is megakartam hívni a lányt valamire,amikor másodszorra találkoztunk,de előtte már lefixáltuk,hogy ez egy baráti találkozás lesz csak. Mondjuk én nem nagyon sajnálom egy vacsorára vagy kávéra,pedig nincs sok nekem sem.
2017. okt. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
95%
Ajjaj. 30+ évesen nem tudsz programot kitalálni. Olyan csóró vagy, hogy egy étterem gondot okoz. Nem is értem miért nincs párod, mikor egy főnyeremény vagy! 😄
2017. okt. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
sehova
2017. okt. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 Estádio de Felchút ***** válasza:
100%

Ne hívd étterembe, ha nincs pénzed étteremre. De ezt így előre beközölni, ne is haragudj, mintha állásinterjún közölnéd, hogy te egyébként összebalhéztál az előző főnököddel, gyakran elkésel, és annyira nem is érdekel ez az állás, de kell a pénz. Tudod, koma, majd értesítenek...

Szedd össze magad.

2017. okt. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, ALAP, hogy aki meghívja a másikat, az fizet :)


Nőként nem lenne képem elkérni az általan kitalált mozijegy+popcorn felét a páromtól, mivel én hívtam el őt.

2017. okt. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Nemrég leszólított egy férfi az utcán, hogy pénzt kunyeráljon.

Adtam pár száz forintot és erre megkérdezte, hogy elmennék-e vele kávézni :D :D :D

… NEMET mondtam, de így sosem derült ki, hogy melyikünk fizetett volna :)(Bár akárhogy nézem: ÉN) :D


Most őszintén!... Nem te voltál az, Kérdező? :)

2017. nov. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Ultra tróger vagy barátom!
2017. nov. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!