Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin hova vigyem el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin hova vigyem el a hölgyet? 34 éves hölgyről van szó. Nem vagyok gazdag ezért megmondom a nőnek hogyha étterembe megyünk akkor fizeti a felét.

Figyelt kérdés

2017. okt. 31. 17:16
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
75%
Akkor vidd sétálni, vagy cukrászdába!
2017. okt. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
62%

Kamu :)

Egy hölgyet nem kell "vinni" sehová.

2017. okt. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
96%

Backi, te hány éves vagy? 12?


Te hívod el.

"Szívesen meghívnálak egy kávéra."

"Beülhetnén borozni, tudok egy kellemes helyet."

"Találkozzunk az xy cukrászda előtt, és szívesen meghívnálak egy sütire."


Ennyike. Adott a hely, a program és a fogyasztás.

A nő pedig azért megy, mert kíváncsi rád (csalódni fog), nem azért, hogy 20 perc alatt kizabáljon a vagyonodból.

Egyszerűen szánalmasak a mostani pasik!

2017. okt. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
66%
Nem tudom te hány èves vagy de, ilyen korban azèrt illik egy vacsorát kifizetni. Ha bejösztök egymàsnak ès az ágyban vègződne a randi taxira is kellhet pénz. Nem azt mondom költeni kell egy nőre csak egy 35 körűli pasinál nem szokott tètel lenni egy vacsora. Mondjuk èn 35 ig beállìtottam a társkeresőt vannak olyan 34 èves nők akik egy gömbrágót se kaptak mèg szerintem pasitól sajnálom őket de nagyon csúnyàk szegények!
2017. okt. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A legrosszabb ***** válasza:
93%
Na nehogy már egy estére ne tudj kicsengetni egy tízezrest, s ezáltal felhőtlenül tudnád élvezni az estét a csajjal. A zsidóskodás ráér később, majd amikor mint barátnődként benyújtja az igényeket, hogy Las Vegasba akar menni két hétre nyaralni.
2017. okt. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelem,hogy ott áll a pincér,épp fizetésen van a sor,amikor odafordulsz a csajhoz: Bébi,a felét te fizeted :D
2017. okt. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Nincs pénz lóvéra?
2017. okt. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
56%
28 29 èvesen egy diákhitellel és egy autó hitellel (igen mind a kettő óriási baromság volt, hogy felvettem) minden első randin volt nálam 10000ft ès az autóban legalább300kmre elég benzin. Most még szarabb a helyzet,autó összetört 600e a büntetès most mèg helyre nem jövök 1 èvig kibîrom , hogy ne csajozzak.
2017. okt. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért gáz. Hogy ennyit nem engedhetsz meg magadnak. Gondolom, nem Monte Carlo-ba viszed.


Én is ki tudnék fizetni kettőnknek egy éttermet, ezt elvárom szintén. És én sem vagyok gazdag.

2017. okt. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Csak jelzem, ha ennyi lovagiasság sem szorult beléd, hogy az első randin, ahova te hívod el a nőt, sem vagy képes fizetni, akkor ne is álmodozz folytatásról. Szetencsétlen nő....
2017. okt. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!