Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rendes, kedves, visszahúzódó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendes, kedves, visszahúzódó lányok, titeket elriasztana ha egy igen jóképű és még gazdag is?

Figyelt kérdés

Ezt nem nagyképűségből írom, mert több lány meg is mondta a szemembe , hogy jóképűnek tart.

Viszont a gond az, hogy mindig olyan lányoknak jövök be, akik engem nem érdekelnek. Ilyen tipikus nagyszájú, népszerű, társaság középpontja "menő" csajoknak. Engem valahogy az ilyen lányok taszítanak.

Sokkal inkább a rendes, visszahúzódóbb lányok érdekelnek. Csak az a baj, hogy ők valahogy ezt nem hiszik el, vagy nemtom. Volt már aki megírta, h ő nem is mer velem találkozni, mert fél hogy beég előttem. Meg aki azt mondta, hogy ilyen jóképű fiúban sosem tudna megbízni.


2017. okt. 16. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
A sztereotípiák áldozata vagy, keményen bizonyítanod kell, hogy kitörj ebből. Szerintem próbálkozz a rendes, visszahúzódó, csinos külsejű, jó alakú lányoknál, ők örülni fognak neked. Nem fognak azon problémázni, hogy nem méltók hozzád.
2017. okt. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%

Még a kérdésed sem tudtad helyesen megfogalmazni. Innentől számomra érdektelen vagy, lehetsz akármilyen gazdag, vagy szépfiú.

Egy csendes, rendes lány

2017. okt. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én kedves rendes lány vagyok. Engem csak az riasztana el ha beképzelt és öntelt lennél a kinézeted és a pénzed miatt
2017. okt. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél ismerkedni egy ilyen lánnyal akkor írj rám nyugodtan:)
2017. okt. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Momentán a partneremről is elmondható,hogy jóképű és a bókjait is nehezen hiszem el.

Ha mediterrán típusú lennél, biztos kételkednék/kételkedne a kiszemelt,hogy őt/ engem akarnál/d-e,mert ha roma se vagy, végképp azt kaphatsz meg,akit kitalálsz magadnak, csak több kitartás kell,mert nem a te ideáljaidat ajnározzák agyon.

2017. okt. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Már ott bukó az egész, hogy szerinted csak a csendes lányok a rendesek. Amíg ilyen ostobán általánosítasz, ne csodálkozz, ha ugyanézt kapod vissza.
2017. okt. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!