Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A falusi lányok miért háziasab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A falusi lányok miért háziasabbak és hűségesebbek mint a városiak?

Figyelt kérdés
A városiak közt sok a lusta pénzre hajtó luvnya

#randi #hűség #falusicsajok
2017. okt. 29. 22:37
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Vidéki nagyvárosban nőttem fel, éltem Budapesten 4 évig, főzök, mosok, takarítok, kertes hában kertészkedek, lakásban egyéb dolgokat csinálok. Szerinted van bármiféle összefüggés a hűség és a lakóhely közt? Még a gasztronómiai jártasság se függ tőle...
2017. okt. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Kár hogy ez egy mekkora baromsaf. Pestikent mondom hogy altalanos teny, hogy a “varosi lakossag” osszetetel a kovetkezo: 10-bol 8 videkrol jott. Neha mar en erzem magam kivulallonak hogy Pesten en tenyleg innen is szarmazom. Maradjunk annyiban hogy akkor ezekszerint 10-bol 8 lany elvileg baromi hazias a te elmeleted szerint. Nyilvan mindet ki is probaltad ( es engem is). Te vagy az Jeno?
2017. okt. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Hogyazajórohadtélet! :D

Kétnaponta főzök (mindenki szerint finoman), mosok, takarítok és a kertet is rendben tartom. Nem csaltam meg a 12 év alatt egyszer sem a párom és nem is tervezem. Nem is a pénze miatt jöttem össze vele és kapaszkodj meg: A fővárosban élek! Lehet lélekben falusi vagyok.

2017. okt. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Mert bp-n elszállnak a nők maguktól, mivel egy rakás férfi csorgatja rájuk a nyálát, na meg budapesti egyetemistaként azt hiszi ő tojta a spanyolviaszt.
2017. nov. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Én városi lányként kitartottam a férjem mellett mikor munkanélküli volt, betegségben a legjobb dokit felkutattam neki, hitele is volt. Mikor egyenesbe volt minden, jött egy falusi liba, aki a pénzt látta a volt férjemben, hatalmas házban élnek, az exem gürizik, mert még több kell.

Főzni főztünk mindketten, lehet a csaj jobban tud, mint én, ki tudja.

Mégsem általánosítanék.

2017. nov. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!