Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A falusi lányok miért háziasab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A falusi lányok miért háziasabbak és hűségesebbek mint a városiak?

Figyelt kérdés
A városiak közt sok a lusta pénzre hajtó luvnya

#randi #hűség #falusicsajok
2017. okt. 29. 22:37
1 2 3
 11/25 A legrosszabb ***** válasza:
84%
Személyes tapasztalataim alapján a vidékiek és a fővárosiak között is akad nagyon jó fej csaj, s elviselhetetlen, tróger, elszállt egójú hárpia, habár most belegondolva a szülővárosomból nem is igazán tudnék említeni egyetlen normális nőt sem. Amikor vissza-visszautazok oda, visszataszító, flegma, ránézésre "eltakaroggyá' az ötméteres körzetemből" típusú agyhalott zombikkal futok össze, viszont a korábbi feltételezéseimmel ellentétben itt helyben, Budapesten meglepően nyitottabbak a nők a vidéki srácokkal szemben. Lehet, hogy valami különc, ufócsoportban mozgolódok, de itt még sohasem kaptam a pofámba, hogy "te csak egy kis vidéki paraszt vagy, aki pár évig Pesten akarja kiélni magát, úgyhogy elpusztulj innen, sátán", hanem kíváncsiskodtak, hogy honnan érkeztem, mit tanultam, mi az ábra arrafelé. Amikor ideköltöztem a fővárosba, komolyan meglepett az emberek nyitottsága, amiket otthon, vidékiként soha nem tapasztaltam. Azt azért hozzáteszem, hogy vidéki városból származom, nem faluról.
2017. okt. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Általánosítás, de beleállok:

1. kevesebb a félkész kaja

2. falun nehezebb titkolózni.

2017. okt. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Ezr már én is tapasztaltam.
2017. okt. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Fogadjunk, hogy főzni se tudsz és pénzed sincs.
2017. okt. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyközségben lakom,ami se nem falu,se nem város és házias vagyok és hűséges.

Nem hajtok minden áron a pénzre,meg,hogy eltartsanak,de pl. egy közmunkással vagy árufeltöltővel biztos össze nem jövök.Mondjuk az más,ha elvesztette a melóját és ideiglenesen csinálja,mert azt se mindegy,hogy törekszik-e arra,hogy azt csinálja,amit szeret,vagy csak panaszkodik,vag beéri-e ennyivel.Mondjuk a középső a legeslegirritálóbb,míg az utolsónál csak az van,hogy olyan szinten más a mentalitása,hogy az nekem nem fér bele.

2017. okt. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
85%
Eszem megáll, komolyan, te ezt honnan szedted? Pesti vagyok, normális életet élek. Férjem vidéki, első pár, 6-7 évünket ott éltük. Hát tudnék neked mesélni a vidéki lányok, sőt férjes asszonyok viselt dolgairól. Hűség? Hírből talán ismerik. De hogy kavar mindenki mindenkivel, abban biztos lehetsz. Úgyhogy ne általánosíts, fogalmad sincs miről beszélsz, csupán előítéletes vagy és azt hiszed nagyot mondtál.
2017. okt. 30. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

“Nagyobb városban ha megéhezek, nem rohanhatok haza mindig, egyszerűbb gyorsétteremben bekapni vmi meleget készen. ”


Ez egy legenda. Hétszámra nem eszem gyorsétteremben. Miért gondolja mindenki, hogy Pesten gyorsétteremben eszik az egész város állandóan?

2017. okt. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 Sunshinedoll ***** válasza:

Hát én azért tudnék mesélni pár általános iskolai osztálytársról, akik 13-14 évesen az árokparton dugtak a kocsma előtt meg ilyenek :D :D :D

Mondjuk biztos függ attól is, milyen faluról van szó, de pl nálunk több velem egy idős, vagy nálam fiatalabb lány már lefialt, van olyan is, aki több apától, és mindegyik kinéz vagy 40-nek :D

Falun azért nem hajt senki a pénzre, mert másoknak sincs :D :D

2017. okt. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

1. Ez azért nem ilyen fekete és fehér. Max. akkor, ha nőszámba csak a 10/10-eseket meg a luxy csajszykat veszed a városiak közül. Az én környezetemben rengeteg nő van, aki városi, mégse lusta (max. ha az lustaság, hogy a sok dolguk miatt nem főznek naponta és néha bizony használnak zacskós szószt is), és egyáltalán nem hűtlen meg nem is a pénzre megy.

2. Ma is vannak vidéken olyan helyek, ahol az a hozzáállás, hogy "a nőnek a konyhába' a helye, és szolgálja ki a zurát, és egy szutyok k...a, ha 18 éves korára nem tud összerittyenteni egy éttermi szintű 3 fogásos ebédet". Nyilván olyan helyen, ahol nincs ilyen elvárás, kevesebb nő lesz házitündér, mert akkor már nem kötelező, és nyilván nem mindenkinek ez minden vágya.

3. Városban sokkal mozgalmasabb az élet, kevesebb idő van, több nő dolgozik. Nyilván egy olyan nő, aki a tanyán dolgozik tök közel a házához, sokkal több időt tud főzéssel meg a ház kiglancolásával tölteni, mint egy városi dolgozó nő, aki utazik a munkahelyére, haza is megy, megy ügyet intézni, a zöldség sem terem meg neki otthon...

meg az is beleszámít, hogy vidéken alig van szórakozási, kulturálódási lehetőség... ha lenne, lehet, nem lenne annyi otthonülős nő (ha pl. egy moziba el akar menni, min. háromnegyed óra kocsival...). Vannak helyek, ahol tényleg az a nap csúcspontja, hogy kertészkedünk és megnézzük este a Barátok Köztöt.

4. A hűségességgel vitatkoznék, még 50-60-70 évvel ezelőttről is olyan sztorikat tudok, hogy kivel hogy csinálták a menyecskék a szénakazalban, hogy hujjujj. Max. nehezebben buknak le, mert nincs kamera meg facebook meg mittudomén.

2017. okt. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
És már megint törlitek, grat, idióták :D
2017. okt. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!