Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A falusi lányok miért háziasab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A falusi lányok miért háziasabbak és hűségesebbek mint a városiak?

Figyelt kérdés
A városiak közt sok a lusta pénzre hajtó luvnya

#randi #hűség #falusicsajok
2017. okt. 29. 22:37
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
72%

LOL


Falun ugyanez megy... Lemegyek budapestiként vidékre, mindig akad egy fél tucat csaj, aki rögtön teszi a szépet, mert ugye milyen jó is lenne végre elkerülni a 800 fős kis falucskából.



Pesten rengeteg intelligens, normális nő van, itt nem az megy, hogy megvan a 2-3 faluszépe, itt nagy a konkurencia a csajoknak is, aki otthon falun A NŐ, az pesten tizenkettő egy tucat.



Persze, mesélhetem ezt neked, a sztereotípiáid miatt úgysem erre vagy kíváncsi, hanem csak a hangod akarod hallani, meg azt, hogy minden nő...

2017. okt. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
31%
Ők még arra lettek nevelve, hogy ne csak f4szt, Iphone-t és felespoharat fogjanak a kezükbe, hanem néha fakanalat is.
2017. okt. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
86%

Ez nem feltétlenül igaz. A hűségnek semmi köze ehhez.

Én budapesti vagyok, és tudok főzni, kertesházban élünk, sem ház körüli, sem egyéb házimunkák nem fognak ki rajtam. Ja, és maximálisan hűséges is vagyok.

Vannak vidéki barátnőim, akik viszont nem jeleskednek annyira ezekben a dolgokban.

2017. okt. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
43%
Nem tudom, én ismerek az oldalról egy arrogáns lukat, aki folyton nagyra van magáról, miközben el van hízva, súlyzót még csak a tesco-ban látott, buta is... példát vehetne bármelyik balatonröcsögei szakácslányról.
2017. okt. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
65%

Jah, mert a vidéki lányok az egészséges életmód hívei, reformkonyha miegymás...


ember arrafelé végképp nem akad edzőterem, meg nem is nagyon divat (sztori: vidékről származó barátnőm volt, pesten rendszeresen futott, mikor hazament, és elment kocogni a fél falu őt szivatta... első körben a 110 kilós anyányi barátnők, mert ugye egy nő akkor szép ha van mit fogni rajta)

2017. okt. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
91%

Én csak kérdeznék. Te ezeket magadtól találod ki, vagy olvasod valahol? Komolyan érdekel, nevetni akarok. :)

Egyébként ki számít falusinak, és ki városinak?

Városban születtem, de legelőször falun éltem, aztán városban, most újra falun. Mi is a helyzet?

2017. okt. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 Noblesse Oblige ***** válasza:
31%
Fuuuhhh... most hadd ne meséljek! -.-
2017. okt. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
84%
Köszi, aranyos vagy (Falusi vagyok) :D :D :D
2017. okt. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Azért sok pesti paraszt akad...


-meg vidéken is vannak idióta pitsák'..

2017. okt. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a kertesház miatt. Mi nyáron csak kimegyünk leszedjük a kertből ami kell és megfőzzük. Más az íze mint a bolti, sokkal jobb. Sajna , h nem egész évben így van. Meg falun nem nagyon vannak gyorséttermek, muszáj vagy főzni, jó, vannak konyhák ahonnan hordhatod a kaját ha előfizettél rá, de ha aznap pont mást akarok enni? Akkor megfőzöm.Nagyobb városban ha megéhezek, nem rohanhatok haza mindig, egyszerűbb gyorsétteremben bekapni vmi meleget készen. Semmi előítélet, ez így alakult. Kertváros kéne;)
2017. okt. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!