Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mit szólnátok hozzá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit szólnátok hozzá?

Figyelt kérdés
Van az évfolyamon egy lány, aki nekem nagyon tetszik. Meg akarom ismerni, elhívnám randizni. Látásból ismerjük egymást. Arra gondoltam, hogy az egyik szünetben odamegyek hozzá, félrehívom a barátnőitől és megmondom neki, hogy: "Szeretek őszinte lenni. Nagyon szimpatikus vagy számomra. Szívesen megismernélek. Lenne kedved sétálni/meginni egy kávét valamikor?" Működhet a dolog? Lányok, mi lenne a reakciótok? 20 évesek vagyunk.

2017. okt. 21. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az első mondatot hagyd el, az iszonyat gáz. Mintha azt próbálnád erőltetni, hogy nem vagy őszinte, pont az ellenkezőjeként szokott elsülni az ilyen csak megnyomom, hogy most tényleg őszinte vagyok.

A többi oké. :)


Sok sikert hozzá. :)

2017. okt. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
"szeretek őszinte lenni. A hajszáladból vett DNS minta alapján éppen jók a géneid. A főnököm üzletet akar kötni veled. Kell a veséd na...Most pedig Velem jössz O.o"
2017. okt. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szeretek őszinte lenni- ezt hagyd el,iszonyat gáz, ha így lépsz oda valakihez. A többi rendben van, sok sikert!
2017. okt. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az első mondat tényleg felejtős... felesleges és furcsa. A többi pont elég. Ha nekem mondana egy srác ilyet, akkor így reagálnék: ha nem tetszene vagy épp párkapcsolatban vagyok, kulturáltan visszautasítanám, de jól esne, hogy udvariasan szólított le. Ha tetszene és szabad lennék, akkor meg belemennék.
2017. okt. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szerintem mehet az első mondat is...Úgy közöld vele ahogy szeretnéd, ne mi mondjuk meg. Akármit mondasz, az te vagy. Ha szerinted ez így jó, akkor ezt kell mondanod. Ha kölcsönös a szimpátia úgyse fog számítani. Egyébként meg nekem így ahogy van, tetszik, tetszene, ha egy fiú így hívna el valahova.:) Sok sikert!:)
2017. okt. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ha valakit érdekel: elhívtam a leányzót (már nem emlékszem, hogy használtam-e az első mondatot), tetszett neki az ötlet. Én ennek meg nagyon örülök. Szóval ha kérhetem drukkoljatok a továbbiakban is. Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek!
2017. okt. 25. 17:29
 7/8 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy sikerrel jártál. Egy kalappal és mindent bele! :)

Csak lazán és nyugodtan. Add önmagad. :)

2017. okt. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
sok sikert!
2017. okt. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!