Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti mit szólnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit szólnátok egy olyan férfihez, akinek egyáltalán nincs semmi kézügyessége, soha nem barkácsol stb?

Figyelt kérdés
Budapesti értelmiségi családban nőttem fel. A szüleim nagyon okos emberek, de az ügyesség már kevésbé jó a családban. Valószínűleg apámtól örököltem, hogy fakezű vagyok. Soha nem csináltunk gyerekkoromba semmi ilyen barkácsolós programot. Apámnál azt láttam, hogy keres egy csomó pénzt, mindent megvesz, ha pedig bármi elromlik, kihívja a szerelőt. Sokat játszott velünk gyerekkoromba, szóval nem hanyagolt el, de az ilyen kézügyességi dolgokba sosem mentünk bele. Most is ha hazamegyek hozzájuk meglátogatni őket, gyakran összefutok valamilyen szerelővel. Az őseim intellektusát én is örököltem, a 0 kézügyességgel együtt.
2017. okt. 9. 21:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
61%

Nem háríthatsz mindent a szüleidre!


FELNŐTT EMBER VAGY!!


A kézügyességen lehet javítani, ha akarod és teszel érte.

De nyilván nem egy tv-t kell tudni megszerelni, csak szimplán kicserélni egy csapszelepet, vagy villanykörtét..stb. ami alapvető dolog.


Ha van hozzá akaratod, és fejleszteni szeretnéd magad, akkor itt a jó alkalom!

2017. okt. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
65%
Olyan nincs, hogy valaki buta vagy ügyetlen. Csak lusta és akaratgyenge létezik.
2017. okt. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
52%
A barátom is ilyen, még egy égőt sem tud normálisan kicserélni, de ettől még nagyon szeretem. :)
2017. okt. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
52%
És van amihez értesz ??
2017. okt. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
51%

En is ertelmisegi csaladban nottem fel,de en nem adnek neked eselyt meg ismerkedesre se,rogton megszabadulnek toled.

Nehogymar en ugyesebb legyek es en barkacsoljak mindent.


A talpraesett,talalekony pasikat szeretetm es nem erdekel a vegzettseg. ( bar nekem van diplomam.)

N

2017. okt. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Pedig talpraesett vagyok és találékony, ha egy problémát kell megoldani, mindig kitalálom a legegyszerűbb megoldást, vagy bármi, amihez logika kell, abban profi vagyok... Csak rossz a kézügyességem, de mondom ez genetika, kiskoromban én is ,az öcsém is még a ceruzát se tudtuk normálisan megfogni. Lehet fejleszteni, én baromi sokat fejlesztettem is, de még így is bénább vagyok ilyenekben, mint egy átlagember.
2017. okt. 9. 22:19
 7/19 anonim ***** válasza:
Pont mihez kell a kezugyesseged ? Én írni se tudok kézzel rendesen mégis megcsinálom a vilagitast, programozok mikrokontrollert ház automatizalashoz, ha behal a garázskapu megjavitom, tegnap a kazán behalt megcsináltam az alaplapjat pedig nem vagyok műszerész, szóval érted....
2017. okt. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Meg tudod fizetni a szakembereket?
2017. okt. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Amikor megvettem a lakásomat, egy rakás felújítási munkát kellett elvégezni, hogy lakható állapotú legyen. Apám volt ebben segítségemre, részben azért, mert nyugdíjasként rugalmasabb az időbeosztása, mint nekem munka mellett, másrészt sok aprósághoz ért korábbi munkája révén, ezzel pedig én pénzt tudtam spórolni. De volt, amihez neki is segítség kellett, mert mondjuk nincs eszköze (pl. a csempézéshez, ő nem burkoló, és nincs meg minden szerszám, ami szükséges, egy alkalom miatt meg pénzkidobás olyan szerszámokat bevásárolni, amit aztán nem használsz), illetve volt olyan, amihez mindenképpen hivatásos szakemberre volt szükség, mert garancia, szabályozás...

Azért találtunk kókler, maszek megoldásokat is, amiket az előző lakók próbálgattak, de a problémákat, amikre ezeket próbálták, nem oldották meg, szóval úgy vagyok vele, ha valaki csak rosszul tudna megcsinálni valamit (nem egy égőcserét, hanem szakmunkát), akkor inkább ne kísérletezzen, mert lehet, hogy később nagyobb ráfizetés, mint egyszer, időben felkérni egy szakembert. A fogamat sem tömöm be házilag rágógumival, hanem fogorvoshoz megyek.

2017. okt. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
engem zavarna, egy elkényeztetett szintén általad emlegetett értelmiségi családban felnőtt nőt nem zavarna
2017. okt. 10. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!