Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti mit szólnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit szólnátok egy olyan férfihez, akinek egyáltalán nincs semmi kézügyessége, soha nem barkácsol stb?

Figyelt kérdés
Budapesti értelmiségi családban nőttem fel. A szüleim nagyon okos emberek, de az ügyesség már kevésbé jó a családban. Valószínűleg apámtól örököltem, hogy fakezű vagyok. Soha nem csináltunk gyerekkoromba semmi ilyen barkácsolós programot. Apámnál azt láttam, hogy keres egy csomó pénzt, mindent megvesz, ha pedig bármi elromlik, kihívja a szerelőt. Sokat játszott velünk gyerekkoromba, szóval nem hanyagolt el, de az ilyen kézügyességi dolgokba sosem mentünk bele. Most is ha hazamegyek hozzájuk meglátogatni őket, gyakran összefutok valamilyen szerelővel. Az őseim intellektusát én is örököltem, a 0 kézügyességgel együtt.
2017. okt. 9. 21:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
67%

Nah ilyen f@$zinál cseréltem ki egy izzót 1perc alatt 5ezerért a csaja szeme láttára (az szikrákat szórt az összeg hallatán).


Az a helyzet hogy szerintem az életben sokkal többször kell "szerelgetni" mint gondolnád. Napi szinten van valami. Lapos a bicikli kereke ragazd meg, leesett a pedál, rakd össze az Ikeás szekrényt, csapcsere, ajtócsere, ablakcsere, kocsiba akksicsere.stb. Valami mindig van.

2017. okt. 10. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Valami szerelgetnivaló mindig van, ez igaz, én nőként is megcsinálok ezt-azt. De ha valaki úgy fog hozzá segítség nélkül valamihez, amihez több szakértelem kellene, hogy nem ért hozzá, azzal több kárt csinálhat, mint hasznot. Egy izzó csere persze nem ilyen, bár van, aki azt is el tudja cseszni (hallottam már érdekes sztorikat...) Apám is először a sógora segítségével tapétázott, mert azelőtt nem csinált ilyet, a sógora meg igen, mellette megtanulta, azóta egyedül is megy. Nem ciki segítséget kérni, ha szükséges. Nem nagy ördöngösség ezt-azt megtanulni, de tudás nélkül belevágni egy szakmunkába, az meg hülyeség.
2017. okt. 10. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
51%

HALA A JO EGNEK!

De komolyan!

Inkanb egy ilyen pasi, mint egy "ezermester".

Most adtam ki megyvenezret vizvezetekszerelonek, mert a volt ferjem egy eve megszerelte a mosogatot es a kezmosot. Es ez volt a barati ar erte.

Egy exem meg anno anyagarban parkettazott. Hat, ezert is fizethettem egy huszast.

Szoval en letettem a nagyeskut, hogy ettol kezdve csak olyat engedek javitani, amiert nem kar, ha elb..szodik.

2017. okt. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
37%
Mit lehetett egy mosogaton elrontani ??
2017. okt. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Mielőtt beköltöztem, eleve be volt tervezve a felújítás, de végül szinte mindenhez hozzá kellett nyúlni, és sorra jöttek a meglepetések, tele volt a lakás "Mekk mester" megoldásokkal. Volt, ami már alapból tervben volt, de olyan is akadt, ami munka közben jött, hogy még erre is költeni kell. Az előző lakóknak "jó volt így", hát, egészségükre. Szerintem jóval drágábban éltek itt a kontár megoldások miatt, mint én a felújítás óta.
2017. okt. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

#14 hat ezaz! :D

Amugy egybeszilozta az egeszet.

En meg ki akartam tisztitani az aljan az "ulepitobiszbaszt", de a jo istennek se tudtam szetszedni.

Kihivtam a szerelot, aki oszinten meglepodott. A mosdonal mar mindketten rohogtunk. Aztan atnyujtotta a szamlat, es kinomban kacagtam tovabb.

(13.)

2017. okt. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Hát az jo :) annyi mentsege lehet bár tudom hogy te inkább kritizálni akarsz hogy vannak mosogatok amik csatlakozók szetjonnek szetmalnak. Ilyenkor a szilo megoldás mert még 1 használatra jó lesz azt amikor újra szét kell szedni (mondjuk 15 év múlva) akkor lesz a baj mert fűrészelni kell 20 percet. :)))
2017. okt. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Az már nagyon gáz ha valaki egy bicajt nem tud felpumpálni vagy defektet megjavítani vagy egy izzócseréhez villanyszerelőt hív. :)
2017. nov. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Gáz
2023. júl. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!