Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mit szólnatok ha első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit szólnatok ha első randi után két vagy három hónapig nem keres a fiú?

Figyelt kérdés

Mondjuk képzeljétek magatokat abba a helyzetbe hogy talalkoztok, de a férfinak van családja és kiderül otthon hogy csajozni volt.

Ezek után el megnézek neki ha 2-3 hónapig nem keres titeket?


Nem olyan válaszokat kérek hogy nem lennék jóba családos emberrel hanem a kerdesre válaszoljatok.


2017. jan. 14. 17:33
 1/7 A kérdező kommentje:
EL NEZNETEK neki, elírtam
2017. jan. 14. 17:35
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen emberrel szexelni sem járnék össze :D Kiderül, gondolom balhé van otthon aztán ígérget mindent, hogy innentől jó lesz, aztán amint csillapodtak a dolgok, megint keres? Kösz nem.
2017. jan. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hat amúgy se nagyon engedi sehova az élettársa persze ezt ő nem mondja ki, de tudom.

Találkoztunk , kiderült neki otthon össze vissza hazudgál mindent otthon gondolom most várja hogy kicsit el felejtodjon a dolog de o arra nem gondol hogy én már akkor lehet hogy nem keres belőle.....

2017. jan. 14. 17:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Én meg már azt hittem komoly gond...
2017. jan. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%

Pedig erre az a legegyszerűbb válasz, hogy családos emberrel nem kezdek.

Ha eleve tudom, akkor első randi sincs.

Ha menet közben derült ki, akkor onnantól egyáltalán ne keressen.

Amúgy aki első randi után felszívódik, azt pár nap után elfelejtem. Senki után nem kesergek, két-három hét után már mással alakul valami.

Várjon az ilyen pasira az, aki olyan szinten nyomorék, hogy más pasi úgyse néz rá soha, csak az ilyen nyomorék. ;) Összeillenek.


Szerencsére én simán tudok ismerkedni, és jut független, helyes pasi. Nem szorulok rá "ilyenre".


Hasonló helyzetben te is inkább azon gondolkodj, hogy juthattál idáig. Elég ciki.

2017. jan. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Sunshinedoll ***** válasza:
Mit szólnék? Tovább állok, és keresek egy jobb pasit. Foglalkozok is én olyannal, aki 2 hónapig felém se néz lol
2017. jan. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ö nem családos volt, csak barátnöje. Elso randin megtudta., igy jegeltem a témát, mondván, elobb szakitson a csajjal, aztán folytatom vele.

Ez volt összel. Következö év nyár végén felkeresett (addig kuss), hogy vége van, akkor találkozzunk. Mikor mondtam neki, hogy én azota már összejöttem egy másik férfival, akinek 1000km-rol is van ideje rám, nem leszar, még neki állt feljebb, hogy én mekkora rbanc vagyok. Általában nyugodt vagyok, de öt rendesen kiosztottam, nem is tudott mit felelni.

2017. jan. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!