Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Segít valaki nekem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pánczél kérdése:

Segít valaki nekem?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő. Van egy kolléganőm akivel mostanság nagyon sokat beszélek. Mindig oda jön hozzám még akkor is ha 2perce van csak. Köppenyemre folyton szmájlikat ragaszt múltkor például szivet kaptam tőle . 10-én éjszakába mentünk egésznap beszéltünk szinte majdnem szünet mentesen, és ilyet szól tartozom neki egy puszival. Amit fentebb kihagytam hogy mindig mosolyog rám meg mellettem mindig nevet.

A kérdések a következők:

Most akkor tetszem neki?

Milyen puszira gondolt hogy hová akarja ? ( ezt megkérdeztem tőle de csak annyit mondott hogy nem egyértelmű? Itt aztán eltereltem a témát cikinek érzem hogy nem tudom hogy hova akarja a puszit)

Az értelmes segítő kész embereknek mindent köszönök!



2017. okt. 11. 06:27
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Persze én ezt értem. Azért írtam ki a kérdést hogy tudjam tutira jól gondoltam e a dolgokat. Persze ti ezt egy pár szóból nem tudhatjátok pontosan nem ismeritek, de ezek mellett hogy ti is azt írtátok amit így jobban átgondolva remélem nektek van igazatok!
2017. okt. 11. 15:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!