Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ebben ki segít nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ebben ki segít nekem ebben?

Figyelt kérdés
van egy lány aki nagyon tetszik nekem és szeretném ha ki alakulna valami komolyabb közöttünk csak nem tudom hogy hogy is kezdjem az már meg volt hogy beszélgettünk meg ismerjük egymást mert 8. ig osztalytarsak voltunk csak akkor nem mertem lépni. írjatok ptivátba és még le ítok dolgokat. segítsetek hogy vegyem le a lábáról :)

#randi #legszebb lány a világon
2015. febr. 15. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Vidd el a szürke ötvenre ezért minden tini odavan..
2015. febr. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Irj:) 15/L
2015. febr. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem hiszem hogy bejönnek neki az ilyes fajta filmek. nem az ő stílusa
2015. febr. 15. 18:04
 4/5 A kérdező kommentje:
rá kérdeztem többször is hogy lenne e kedve találkozni valamikor. számszerint kétszer. először azt mondta hogy lehet csak nincs idelye. most meg uj suli miatt nincs idelye :( szerintetek nincs eselyem???
2015. febr. 17. 20:44
 5/5 anonim ***** válasza:

Nincs ideje=kopjál le róla nem tetszel neki.

Aki ezzel kezdi annál semmi esélyed nincs.

Ha továbbra is próbálkozol abból nagy pofára esés lesz.

2015. febr. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!