Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szakítás után hogy üljek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után hogy üljek vissza a nyeregbe? L

Figyelt kérdés

A legelső párkapcsolatom elég hosszúra sikeredett, másfél évet töltöttünk együtt. Maga a szakítás nem viselt meg, mivel már folyton csak veszekedtünk, ill.a szex is lapos volt.

Elkezdtem randizni, de már több emberrel találkoztam az utóbbi néhány hétben. Az a tapasztalatom, hogy nekik eléggé sürgős a dolog, már az első-második tali után megcsókolnak, de nekem annyira egyikük sem jött be. Továbbá el is kezdtem valaki mással egy szexkapcsolatot, ami eléggé tetszik a többi fiúhoz képest Szóval ilyenkor kell megmondani, hogy legyünk barátok? Vagy csak azért válogatok ennyire, mert nem vagyok túl az exemen? (Hiányzik, de főleg a társaság és a törődés, ezért esik jól, hogy néhány pasi körbeugrál)


2017. okt. 2. 15:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
Mar vissza is ultel, rogton valaki farkara. Ugyan azt kell csinalni csak a tobbi fiuval.
2017. okt. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
29%
Komoly kapcsolat lehetett, ha már ilyen hamar más répáján landoltál. Sosem fogom megérteni az ilyen viselkedést. Légy korrekt az udvarlókkal, senki nem érdemli meg, hogy túráztassák.
2017. okt. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
66%
Micsoda hatalmas problémák! Igazából a kérdést sem nagyon értem. Úgy tűnik visszaültél a nyeregbe és csinálod amit a lányok 100%-a. Lekoptatod az udvarlókat és dugsz a legjóképűbb fiúhaveroddal, hol itt a gond?
2017. okt. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki megfizeti mindennek az árát. Egy szakításét is. Amúgy a kérdés gyerekes (ahogy gondolom te is) és értelmetlen.
2017. okt. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
#3 Ott a gond, hogy ez engem nem tesz boldoggá. Teljesen egyedül vagyok és a környező pasik, akikkel találkoztam, nem párkapcsolatra valók. Pedig arra lenne szükségem :(
2017. okt. 2. 16:52
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Itt az a gond, hogy a legjobbképűb bavernak csak dugásra kell a leányzó. Rrről mi nem tehetünk.
2017. okt. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
ha párkapcsolat kellene, akk tennél is érte :) vagy ha párkapcsolat kell a szexpartnereddel, de ő nem áll kötélnek, az meg pech. De változni nem fog
2017. okt. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
72%

Szóval párkapcsolatra vágysz ezért aztán elhajtod akikkel randizol és belemész egy szexkapcsolatba.

Első, második randin pedig teljesen normális a csók, ha érződik köztetek a vonzalom. Ha jól sejtem, akivel végül elmentél, ő sem ostromolt hónapokig sőt, lefogadom, hogy első éjszaka lefeküdtél vele.

A baj itt inkább az, hogy fogalmad sincs mit akarsz, de hasonló lány nekem sem kellene többre mint egyszerű szexkapcsolat.

2017. okt. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
67%
Neked szulokre lenne szukseged es nem parkapcsolatra. Varj ezzel amig kino az agyad.
2017. okt. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
37%

Nezd hasonlo szituban vagyok(leszamitva, hogy nalam teljes a kiabrandultsag a ferfinem fele erzelmileg), de en eldontottem, hogy komoly kapcsolatra most nem kell senki. Nyilvan emellett, ha talalkozok vkivel, aki esetleg vmilyen rejtelyes korulmenyek kozott megfogna, akkor rogton megszakitom a kapcsolatot a sraccal, akivel osszejarok.

Tisztazd le magadban, valojaban mit szeretnel.

2017. okt. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!