Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek elhívjam találkozn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elhívjam találkozni a lányt?

Figyelt kérdés
Lassan 2 hete beszélgetünk, interneten írtam rá és örült h írtam és ő is mondta hogy szivesen megismerne. Egy viszonylag érett lányról van szó aki dolgozik és nem ez az interneten ülő királylány stb. Szerintetek már kérdezzem meg h nincs e kedve találkozni 7végén?

2017. szept. 27. 10:05
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

Mi tart vissza?


De most komolyan! Ha nem akar, valoszinüleg kesöbb sem fog es csak az idödet vesztegeted. Ha kiderül, hogy elöben nem harmonizaltok, szinten ugyanezt teszed.


Es, ha ez egy gyönyörü törtenet kezdete, akkor meg föleg ne halaszd tovabb!

2017. szept. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hülye voltam mert 2. vagy 3 nap tehát a legelején csak felvetettem hogy ha úgy van és van kedve akkor találkozhatunk majd mert úgy jobban megismerjük egymást. ő erre azt mondta h nem siet sehová. De látom h egyre jobban ír kezd megnyílni.
2017. szept. 27. 10:14
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én minél előbb élő kapcsolatot csinálnék a dologból. Könnyen lehet, hogy nem akarja majd. Viszont ha túl sokáig húzzátok akkor pedig az lesz a probléma.


Régen sokat társkérésőzem, nálam pont két hét volt a határidő miután tapasztaltabb lettem... Előtte volt hogy hónapokig beszélgettünk lányokkal és a legtöbb esetben utána már nem akartak találkozni velem. A másik opció az volt, hogy találkozunk és annyira más volt a másikról kialakított kép, hogy egyikünk sem kért a valóságból.


Szóval találkozz vele, hogy kerüljétek minél előbb a zsákbamacskát.

2017. szept. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én is ezen az állásponton vagyok. Remélem belemegy a találkozóba és jó lesz. Nekem rendkívűl szimpatikus a lány.
2017. szept. 27. 10:27
 5/8 anonim ***** válasza:

Hívd el! Mit veszíthetsz? A legrosszabb, ha nemet mond és akkor is csak pont ott tartasz, mint most, csak továbblépve a dolgon.


Bár kérlek ne használd előtte így a "7vége" kifejezést, mert elég bénán néz ki.

2017. szept. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de ha nem szeretne akkor mi a francnak beszélgetünk? az elején tisztáztuk a szándékainkat h miért is beszélgetünk vagyis hogy miért írtam rá.
2017. szept. 27. 11:06
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Két hét bőven elég arra, hogy a csaj eldöntse, akar-e valamit tőled, vagy nem, legalábbis olyan szinten, hogy benne van-e a találkozásban. Amelyik ennyi idő alatt nem tudja eldönteni, vagy húzódozik, azt hagyni kell a francba, nem érdemes az ilyenre időt és energiát pazarolni. Én legalábbis azt tapasztaltam, hogy aki kíváncsi rád, és megbízik benned, az rövid idő után is hajlandó találkozni, aki meg nem, azt nyaggathatod akármeddig, úgyse fog belemenni. Hívd el valahová nyilvános helyre, ajánld fel, hogy fizetsz neki valamit, a többit meg majd meglátod, sok sikert.
2017. szept. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2017. szept. 27. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!