Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhívjam találkozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívjam találkozni?

Figyelt kérdés
Megismertem egy fiút, de eddig csak interneten beszélgettünk egymással. Idősebb nálam viszont nem ezt érzem a legnagyobb akadálynak. Félek, hogy nevetség tárgyává válok, ha lányként kezdeményezek és esetleg nyomulásnak veszi. Én úgy gondolom nőként is megléphetném ezt azonban nagy esély van rá, hogy elutasít és szörnyen kellemetlen lenne nap, mint nap látni az iskolában. Felejtsem inkább el vagy tegyen fel nyíltan a kérdésem?

2013. ápr. 4. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Utalj rá, pl. ha ért a géphez, akkor mondd, hogy jajj, olyan lassú már a gépem, hogy valaki újrarakhatná a windows-t :S Konkréten ne mondd ki, hogy ő csinálja meg a gépet, csak utalgass, nyávogj néha miatta.
2013. ápr. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért ne hívhatnád el?
2013. ápr. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
mert ő annyira nem érdeklődik hiába ette utalásokat
2013. ápr. 4. 16:25
 4/4 A kérdező kommentje:
*tettem
2013. ápr. 4. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!