Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhívjam találkozni esetleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívjam találkozni esetleg randizni?

Figyelt kérdés
Tegnap elmondtam az egyik osztálytársamnak, hogy tetszik nekem. Az egyik dolog például az ami megfogott benne, hogy milyen tapintatos és segítőkész másokkal szembe. Soha nem bánt meg senkit. Azonban tegnap jócskán sokat beszéltem vele,és mivel barátilag nagyon jó viszonyt ápolunk, attól félek, hogy az agyára megyek. Nekem volt már barátom, neki viszont nem volt barátnője. De egyik sem volt hozzá hasonló még. Szeretném elhívni valahova, hogy beszélgessünk,vagy esetleg randizni vele, hogy összejöjjünk. Mert nagyon tetszik. Kisebb utalgatások is voltak felőle is de 100%-os magyarázat még nem volt arra, hogy én is bejövök neki. Az osztálytársaim szerint pedig már rég össze kellett volna jönnünk, csak nem tudom mi lenne a helyes? Kérlek segítsetek.

2013. márc. 29. 15:40
 1/5 Metal \m/ válasza:

Szerintem mond el neki az érzéseidet és lesz aminek lennie kell :)

Sok sikert szorítok :*

2013. márc. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2013. márc. 29. 15:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Várjál, te vagy a lány, de te akarod elvinni valahova?

Szerintem ezt hagyd meg neki.

És ha tényleg jóban vagyok akkor lehet elrontaná a kapcsolatotokat a járás, és ha nem jössz össze, még barátok sem lehettek.

Mond el neki mi van, aztán lesz ami lesz. Sok sikert.

2013. márc. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
azt elfelejettem említeni hogy most fogunk ballagni és lehet hogy már soha többé nem találkozunk és nem ugyanabba a suliba vettek fel
2013. márc. 29. 16:59
 5/5 anonim ***** válasza:
nem veszíthetsz semmit! hívd el:)
2013. márc. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!