Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem akar csak 10 percre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar csak 10 percre találkozni, mert ha találkozunk akkor az csak úgy jó ha órákig együtt vagyunk?

Figyelt kérdés
Alig van ideje arra hogy találkozzunk, mondom fussunk össze akkor 10 percre XY helyen. Azt mondja az nem jó, mert ha már találkozunk nem akarok tőled elbúcsúzni 10 perc után, mert órákig szeretnék veled lenni. És akkor ezért nem találkozunk ma, majd csak vasárnap, majdnem 1 hét múlva fogunk....
2013. ápr. 1. 14:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Az én barátom is ilyen, az elején zavart, de már úgy-ahogy "megszoktam". Mi egyetemisták vagyunk, mindketten Pesten lakunk (albérletben, lakótársakkal) és az van megbeszélve hogy általában heti 2-szer alszunk együtt valamelyikünknél. (Egyikünk lakótársai sem lelkesednek azért, hogy hetente több napot ott aludjunk egymásnál, neki szobatársa is van).


Na ez az időrendünk miatt sokszor csak úgy jön össze, hogy este 9 körül tudunk átmenni egymáshoz, másnap reggel pedig 8 előtt el kell indulni dolgozni/egyetemre. Nekem kevés ez a heti 2 este, ha mindkét este olyan hogy csak pár órát tudunk ébren együtt lenni), ezért szoktam neki mondani, hogy néha csak úgy napközben is fussunk össze, ha van egy kis időnk. (Amúgy a két albérlet 55-60 perc BKV-zásra van egymástól, meg az egyetemünk/munkahelyünk is távol van, szóval ezt tényleg nem olyan egyszerű megoldani). Erre ő is azt mondja, hogy annyi időre nem érdemes, meg hogy neki utána még jobban hiányoznék. Csak az a baj, hogy mi akkor sem tudunk túl sok időt együtt lenni, ha egymásnál alszunk, szóval szerintem azzal a néhány naponta extra fél órával is mennénk valamire... Kb 2-3 hetente hétvégén van olyan, hogy legalább egy teljes napot együtt tudunk lenni.

Én már várom az összeköltözést, addig pedig próbálom elfogadni, hogy a barátomnak máshogy van igénye a találkozásra. :) Régen azt hittem, nem szeret velem lenni, de már 2 éve együtt vagyunk és úgy látom, hogy tényleg csak a napközbeni fél órácskákat ellenzi, amúgy ragaszkodik az együttalváshoz (akár szex nélkül is) meg a talikhoz. Szóval azért már megnyugodtam, hogy így is kellek neki... :)

2013. ápr. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!