Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhívjam találkozni, beszélget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívjam találkozni, beszélgetni? N

Figyelt kérdés
Van egy férfi, akit pár hónapja ismerek. Kedvelem, de nagyon bizonytalan vagyok abban, hogy akarnék-e tőle bármit is. Nemrég panaszkodott, hogy nincs társasága, és nagyon hiányzik neki egy közeli ismerős, barát, nem feltétlenül párkapcsolat, hanem valaki, akivel jól el lehet tölteni az időt, és nincs egyedül. Mivel én nagyon szeretek beszélgetni, és őt is kedvelem, ezért eszembe jutott, hogy elhívhatnám egy közös iszogatásra. De nem értené félre? Nem lehet, hogy többet gondolna bele? Nagyon nem szeretném megbántani, és még rontani is a helyzetén.
2015. jún. 22. 23:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Tisztázd már az elejèn vele, hogy mit akarsz. Ha barátságot, baráti társaságot, akkor azt. Akkor biztos nem érti félre, és maximálisan őszinte voltál vele
2015. jún. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
# 1: A gond az, hogy magam sem tudom egyértelműen eldönteni. Ha jobban megismerném, még az is lehet, hogy kialakulhatna valami. Ha előre közlöm, hogy csak baráti beszélgetés, akkor ennek lezárom a lehetőségét. Ha viszont nem közlöm, akkor lehet, hogy beleéli magát, és mégsem úgy alakul. (Nagyon érzékeny, azért is van a dilemmám.)
2015. jún. 23. 00:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet félre értené, de tuti nem véletlenül mondta neked, hogy társaságra vágyik.Első vagyok.
2015. jún. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért vagy ennyire bizonytalan vele kapcsolatban?
2015. jún. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Missi_Key ***** válasza:
Elhívjam találkozni, beszélgetni? NE
2015. jún. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egy társaságba hívd el, ne kettesben. Így megmarad a lehetőséged, hogy megismerd és eldöntsd mit akarsz. Másrészt pedig ha mégsem, akkor mivel többen vagytok nem gondolhatja randinak vagy valami.

Nem feltétlen kell nagy társaságba hívni, elég mondjuk, hogy barátnőddel mész valahova és nem tart-e veletek.

Na jó ötlet? :)

2015. jún. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!