Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A férfiak hogy utasitanak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak hogy utasitanak vissza egy nőt? Meg merik mondani szemtől szembe, vagy kitalálnak valami hulyeseget?

Figyelt kérdés
Vagy csak letojják a nő igyekezetét és azt várják, hogy leessen neki a tantusz?
2017. szept. 24. 21:24
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Régen csak simán eltűntem, talán most már lenne annyi vér a pucámban, hogy megmondjam.
2017. szept. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De honnan tuntel el? Randi közepén otthagytad? Vagy csak nem vetted fel neki a telot?
2017. szept. 24. 21:27
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Olyannal alapból nem találkoznék, aki nem tetszik külsőleg, belsőleg. Általában több hónapnyi beszélgetés előzi meg nálam a randit. Én most arra gondoltam, hogy az ismerkedés elején, amikor eljutunk a képcseréhez.
2017. szept. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez olyan ronda dolog,ha nem kell mond meg neki nyíltan!


Facebookon például ha rátok ír egy lány ....ha nem kell írd vissza neki az igazat!


(Ismerősök tapasztalatait vettem alapul.) /N.

2017. szept. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Van valakim.

Most nem akarok kapcsolatot.

stb


Ezek a kegyes hazugsagok teljesen elfogadottak, hogy ne bantsam meg a kozeledo lanyokat/noket.


Akivel pedig mar ismerkedunk es ugy jovok ra, hogy megsem, annak megmondom, hogy szerintem nem illunk ossze. Vagy ha o olyan tipus, akkor bevetem a "rajottem, hogy meg nem tudtam tultenni magam az exemen".


Inkabb ez, mint megbantani amugy normalis embereket.

2017. szept. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
Egy férfi mindig őszintén megmondja, ha nem szeretne semmit. Csak a kisfiúk, játszanak ilyen hülyeségeket.
2017. szept. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem szerencsére nem kellett ilyesmikkel szembesülnöm, mert nem igazán nyomultak rám. Aki meg most legutóbb elkezdett közeledni hozzám, az a lány nekem nagyon bejön, tehát nyilván sehogyan sem fogom elutasítani. :) Amúgy nem tudom, mit tennék ilyen helyzetben, nyilván az lenne a tisztességes, ha őszintén elmondanám, más kérdés, hogy hogyan lehet finoman közölni pl. azt, hogy az illetővel nem vagyunk azonos súlycsoportban.
2017. szept. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

majd hívlak

majd beszélünk még, stb

És nem kérem el a számát, tehát tudni fogja, hogy soha nem fogom hívni.

2017. szept. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
80% te aztán tudod milyen lehet egy férfi, életedben nem fogsz találkozni olyannal. Te, nagyjány.
2017. szept. 25. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!