Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szokták mondani, hogy a...

Szokták mondani, hogy a kulcs, a szüntelen próbálkozás, még akkor is ha sokszor elutasítanak nők. Titeket milyen arányban utasítanak el/fogadnak el?

Figyelt kérdés

Bár jó lenne tisztázni azt is, hogy mit értünk elutasítás alatt. Ha egy lány élből elutasít, már akkor is ha csak felajánlom az ismerkedést, az egyértelműen elutasítás. De ha mondjuk a nő bele megy a randiba,ismerkedésbe de később még sem lesz semmi, azt is annak veszítek ?

Nők véleménye is érdekel, hogy nagyjából nálatok mi az arány, ha arról van szó, hogy engedtek e valakit közeledni vagy sem.


2013. szept. 4. 12:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
3 év, 30 nő, 30 elutasítás. Nem a 31. lesz, aki megszán, az is biztos.
2013. szept. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha már sokan elutasítottak, akkor gyanús, hogy valamit rosszul csinálsz. Tehát változtatás nélkül felesleges szűntelen próbálkoznod.
2013. szept. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Pedig ismerek olyat, akinek ez a stratégiája. Sokszor bepróbálkozik, mindenféle gátlásosság nélkül. Sokszor elküldik, de néha összejön neki.
2013. szept. 4. 12:52
 4/12 LeftBehind ***** válasza:
Mondjuk úgy,hogy az elutasítások száma egyenes arányban növekszik a próbálkozásaim számával. Tisztázásra nem nagyon van szükség,randiig még sose jutottam el.
2013. szept. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ahányszor megpróbáltam mindig elutasítás lett a vége, most nem sajnáltatni akarom magamat, viszont abban igaza volt az egyik hozzászólónak, hogy mindig magadban kell keresni a hibát...


#1 te elég kitartó vagy ;-)

2013. szept. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem stratégián múlik, hanem külső adottságokon.

Jóképű haverjaim volt hogy 5-6 nőt felszedtek egy péntek este, anélkül hogy a kisujjukat mozdították volna.

Egyel voltak vagy 20-30 percig, aztán kb 5-10 percen belül másikra váltottak.

Egyszerűen tapadtak rájuk a csajok és az sem érdekelte őket hogy látták, előttük másokkal volt.

Aki meg nem volt helyes, azt bármivel próbálkozott, lekoptatták.

Ez bárhol, bármikor így működik.

2013. szept. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszadónak van igaza, kapta a zöld kezet!


Itt elutasítás 100%, elfogadás 0%


Szüntelen próbálkozás a lófszt...egyrészt bődületesen sok időt kidobsz a semmire, másrészt meg a lányok mindebből csak annyit fognak fel hogy biztos hűtlen megcsalós csapodár vagy, mert minden héten más csajnak csapod a szelet...

Hja szépségeim, mert ti elküldtétek melegebb éghajlatra, vagy bezártátok a friendzóne legmélyére...

Valóban pénzzel kell csajozni, azt legalább minden nő egyformán szereti.

2013. szept. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem eddig 2 nagyon hosszú kapcsolatom volt, mindkettő így indult. Próbálkozás, elutasítás halomra, az egyik baráti társaságból volt, másik netes ismerkedés. Előbbi fél év "udvarlás" után beért, 5 évig voltunk együtt, utóbbit kb 10x hajtottam el, egy hónapig chateltünk, 9 év kapcsolat lett belőle.
2013. szept. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az lemaradt, hogy nő vagyok.

Nem azért alakult így, mert szeretem kéretni magam, hanem azért, mert aki elsőre nem tetszik valamiért, attól még később kialakulhat a vonzalom, ha megismerjük egymást.

2013. szept. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én alacsony, gizda fiú vagyok, amíg nem gyúrom ki magam én nem fogom égetni magam csajok előtt. MÁr csak neten szoktam próbálkozni, ha ki is gúnyol legalább nem a fél város tud róla...
2013. szept. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!