Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kültéri programokat tudtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kültéri programokat tudtok mondani?

Figyelt kérdés

Pár napja randizok egy fiúval, aki mindig rám hagyja a hely választást. Mivel elég csendes városban lakom, sok lehetőség nincs a kültéri programokhoz.Parkban sétáltunk, várost néztünk, és úgy érzem kezdek kifogyni az ötletekből, remélem tudtok adni pár ötletet. Előre is köszönöm.

21L 27F



2017. szept. 1. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Szex az autoban.
2017. szept. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ez függ a várostól.
2017. szept. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs véletlenül folyópart a közelben? Ki lehetne menni oda piknikezni, vagy akár sütögetni pl. estefelé. Esetleg valami erdősebb terület? Lehetne vadászlesre felmenni csillagokat nézni este és közben beszélgetni, ugyanott túrázni is. Én pl. fotóztam is már lányt kint a határban, mert érdekel a téma. Titeket nem? Jó móka. Esetleg közös bringázás, görkorizás? Felmenni valami emeletes ház tetejére és nézni a naplementét? Stoppolni és elmenni egy közelebbi nagyvárosba, ott elütni az időt, majd vissza. Direkt írtam stoppolást, hogy izgalmasabb legyen. :D Vonat van a közelben? Elmehetnétek hátizsákos kirándulásra valami vadonat új helyet elfedezni. Mozi (ne első randin!!!) a városban helyben és utána egy jó kajálás? Megbeszélni, hogy valahol elrejtőzik egyikőtök a városban, adni neki 3 támpont segítséget és meg kell keresnie. Aztán fordítva, ha meg van, a jutalmat kitaláljátok :D
2017. szept. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3. válaszoló. Folyópart nincs, erdő viszont van, gondoltam arra, hogy elmegyünk oda, sétálunk, csillagokat nézünk, beszélgetünk, ismerkedünk. A mozizást korainak tartom, főleg hogy a városban nincs is mozi.
2017. szept. 1. 18:39
 5/5 anonim ***** válasza:
ha a mozizás korai akk le se irom hova szoktam vinni nőket szabadba :D
2017. szept. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!