Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, Nők, volt már dolgotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nők, volt már dolgotok igazán sóher pasival?

Figyelt kérdés
Az itteni pasik ihlették a kérdésemet, akik a nem létező pénzüket féltik az olyan nőktől, akik még akkor sem néznének rájuk ha milliárdosak lennének. Én már 34 évss vagyok, 5 éve házas, de fiatalabb koromban volt pár kellemetlen szitu... pl. a srác meghívott moziba és a kasszánál közölte, hogy neki most nincs pénze. Vagy pl. a sráctól szülinapomra megkaptam azt a cserepes virágot amit az édesanyja névnapjára vettem.vagy pl. szakitás után visszakérte a Valentin napra adott szives kispárnát, hogy majd olyannak adja aki megérdemli. :)))) Nálam ilyennel nagyon ki lehet húzni a gyufát, utálom az ilyen kisstílűséget... Nektek mi a véleményetek?

2017. aug. 31. 13:44
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Volt...nekem kellett fizetni a lakást pár órára.
2017. nov. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nekem nagyon nagy mákom volt. Soha nem volt sóher a pasi, volt pár randim (és kapcsolatom) férjhez menésem előtt, de alap volt, hogy nyaralást, kaját, mozijegyet ők fizették. Ezt úgy kell érteni, hogy felajánlottam, hogy fizetem a felét, de soha nem engedték, és ebben volt kétkezi melós is és főmérnök is.
2017. nov. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%
De a slusszpoén, hogy a lányom is így van vele, ahogy én voltam. Szóval tényleg nem tudom, mitől függhet, talán van olyan nő, aki jobban kihozza a pasiból a gáláns férfit? Vagy egyszerűen csak megérzés, és le sem álltam soha (és a lányom sem) olyannal, aki sóher? Nem tudom, van-e valami tudományos vagy lelki háttér ebben az egészben...
2017. nov. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!