Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, Nők, volt már dolgotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nők, volt már dolgotok igazán sóher pasival?

Figyelt kérdés
Az itteni pasik ihlették a kérdésemet, akik a nem létező pénzüket féltik az olyan nőktől, akik még akkor sem néznének rájuk ha milliárdosak lennének. Én már 34 évss vagyok, 5 éve házas, de fiatalabb koromban volt pár kellemetlen szitu... pl. a srác meghívott moziba és a kasszánál közölte, hogy neki most nincs pénze. Vagy pl. a sráctól szülinapomra megkaptam azt a cserepes virágot amit az édesanyja névnapjára vettem.vagy pl. szakitás után visszakérte a Valentin napra adott szives kispárnát, hogy majd olyannak adja aki megérdemli. :)))) Nálam ilyennel nagyon ki lehet húzni a gyufát, utálom az ilyen kisstílűséget... Nektek mi a véleményetek?

2017. aug. 31. 13:44
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%

#18

Ez így nagyon nincs rendjén...

Vagy ne vegyen a kajádból, vagy akkor hívjon meg néha.

2017. szept. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy ilyen esetem volt, amikor a srác a kávézóban mondta, hogy ő egy adag tejet kér, mert az 50 ft, a többit drágának tartja. Én meg nem kapcsolok ilyenkor, a meghívást meghívásként értelmezem. Nem találkoztunk többet.
2017. szept. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
34%

19: nem nagyon sporol meg semmit. Épp ez az, hogy mivel a szüleitöl nem kap támogatást, a tanulmányi és szociális ösztöndijbol él. Csak hát ez igy nem megoldás, vagy kérjen pénzt vagy dolgozzon.:/


20: Az a baj, hogy attol még szeretem. Nagyon egy hullámhosszon vagyunk, az elözö barátomhoz képest egy fönyeremény. Azt gondolom, hogy ettöl százszor rosszabb tulajdonságu emberek vannak, igy nem élem meg akkora hátrányként.


21: Viszont, amit irni is akartam, pont most telt be a pohár valamelyik nap, ugyhogy vitáztunk rola, majd két napig nem is beszéltünk. De hiába mondom el a bajaimat, meghallgat, viszont nem tesz ellene semmit.:/

2017. szept. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
23, de őszintén szerinted ha végez a sulival es lesz munkája akkor ez változik? Akkor is fillerb@xo lesz es majd az lesz, hogy most végre van pénze es magára költi az egészet, termeszetesen majd akkor is megy a felezfgetes forintra pontosan. Azilyen ember nem ferfi... De te tudod...
2017. szept. 3. 08:21
 25/33 anonim ***** válasza:
0%

"Azilyen ember nem ferfi"


:D :D :D


Hát lehet, hogy a te szemedben nem az, de ennek a jelentősége pont semmi...

2017. szept. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
#25, csak nem magadra ismertél? :D
2017. szept. 3. 15:36
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
25, te vagy az drágám? :D
2017. szept. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

viccesek ezek a sztorik, sokan járnak így az emberek. De ez ellen sokat nem lehet tenni, mert a sóher emberek igazából csak jóhiszemű, adakozó párok mellett tudnak igazán sóherek lenni.

Kérdező: írtad, hogy feleségem igényt tarthatott volna a fél pénzre: Igen, de ő szakított és akkor nyomta be a pasi az igazi pénzzel zsarolást. Akkor párom azt mondta, hogy "kapja be, tartson meg mindent amit akar", mert ezzel akarta megfogni és visszaszerezni, hogy jó hosszú ideig akart lovagolni azon, hogy az a tányér kié is, az a csésze kinek a pénzéből lett megvéve.

Persze tehette volna, hogy egyszerűen összecsomagolja és elviszi, de nagyon le akarta tudni már a kapcsolatot és sajnálta, mert a pasi mindig azért nyöszörgött, hogy ő milyen sajnálatraméltó és nincs egy vasa sem.

De van más is, nem egy ismerősöm van, aki válás után nem kért gyerektartást, mert a pasik kiverték a hisztit, hogy nekik nincs erre pénzük.

Persze bíróság útján kérhetne, de inkább jó kapcsolatot akart fenntartani az apával... Ezeknek nagy értelmük nincs, mert ezek a sóhereknek van pénzük, csak még a szerelmükre/gyerekükre is sajnálják költeni.

2017. szept. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%

Az exem ilyen volt.

Az első nagy meglepődés akkor ért, mikor elvitt hajókázni, majd mikor fizetni kellett, közölte, hogy fizessek, mert nála nincs pénz.

A kapcsolatunk alatt soha nem fizetett semmit, de egy idő után nekem ez valahogy természetes lett, mert nagyon szerettem (sajnos). A vége felé már szinte parancsba adta, hogy mire megjön, rendeljem meg a pizzát, mert éhes.

A legdurvább az volt, mikor elvitte az éjjeli lámpámat az anyja születésnapjára.

2017. nov. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
17 voltam, amikor az akkori pasim vett nekem mindenféle olyan ékszert, amiről ő úgy gondolta, hogy nekem kell. Hiába mondtam a boltban is, hogy nem kérem, nem tetszik, felesleges, van elég, azért is megvette. Csak hogy neki legyen igaza. És nemcsak egy darabot, hanem nyakláncot, gyűrűt, karkötőt is. Ez egyfajta "úgyis az lesz amit én akarok" viselkedés volt nála. Szakítás után (amit már 1 hónap után kezdeményeztem, de nem akarta elfogadni) közölte, hogy adjak neki mindent vissza. Természetesen akkor már a kukában volt valahol, szóval ha akartam volna sem tudtam volna visszaadni. :D De mondjuk ő nem is volt 100-as, azért a tapasztalatom azt mutatja, hogy nem ez a jellemző viselkedésforma a férfiaknál...
2017. nov. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!