Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, Nők, volt már dolgotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nők, volt már dolgotok igazán sóher pasival?

Figyelt kérdés
Az itteni pasik ihlették a kérdésemet, akik a nem létező pénzüket féltik az olyan nőktől, akik még akkor sem néznének rájuk ha milliárdosak lennének. Én már 34 évss vagyok, 5 éve házas, de fiatalabb koromban volt pár kellemetlen szitu... pl. a srác meghívott moziba és a kasszánál közölte, hogy neki most nincs pénze. Vagy pl. a sráctól szülinapomra megkaptam azt a cserepes virágot amit az édesanyja névnapjára vettem.vagy pl. szakitás után visszakérte a Valentin napra adott szives kispárnát, hogy majd olyannak adja aki megérdemli. :)))) Nálam ilyennel nagyon ki lehet húzni a gyufát, utálom az ilyen kisstílűséget... Nektek mi a véleményetek?

2017. aug. 31. 13:44
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
Nekem első (és utolsó) randim volt, hogy étterembe hívott, igazából csak kávézni terveztünk. A megbeszélt időpnotban odaértem (vagyis alig 5 perc késéssel). A pasi a vacsorája felénél tartott, majd szólt, ha akarok valamit inni, rendeljek magamnak. Már akkor tudtam, hogy ebből semmi sem lesz, rendeltem egy kávét, kifizettem, majd ha már elmetem a helyszínre, gondoltam meghallgatom a pasiról szóló előadást, hogy legalább tudjam, mik a további intő jelek. Elmesélte, mennyire szuper munkája, lakása, kocsija van, mennyire pénzesek a szülei, mennyi helyen járt a világban.90 százalékban magáról beszélt, aztán nem értette, miért nem lett második randi, hiszen olyan jól érezte magát. :D
2017. aug. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
97%

feleségem első komoly kapcsolata olyan volt. Párom akkor még egyetemista volt, ezerrel tepert, hogy legyen költő pénze egyetem mellett, a pasija már jó helyen dolgozott jó fizetéssel, mégis elvárta a csajtól, hogy ahol csak tud fizessen. (plusz a kaja nagy részét párom szülei főzték)


Párom ahogy mondta az összes pénzét elköltötte lakásbérre és kajára, ebbe szülei is bepótoltak, mert a fiataloknak maradjon több pénze, ha nagy nehezen félretett, abból cuccokat vett párjának (amit ígért, hogy később kifizet), míg a pasi ha véletlenül kevés volt a pénz, akkor a hiányzó összegeket "kipótolta" és az összes maradék pénzét félrerakta jobb időkre, amihez nem szabad nyúlni.


Amikor szakítottak 6 év után, páromnak semmi pénze nem volt (pedig dolgozott ahogy tudott), a pasinak meg félre volt rakva kb 10 millió amit fizetésből össze tudott spórolni úgy, hogy párom+szülei fizetéséből éltek.

Ez egy elég erős oka is volt a kapcsolat végének, de más is volt azért.


Mesélte, hogy az volt az az utolsó csepp, mikor nehéz nap után összefutottak a városban, párom egész nap nem evett semmit, de nem volt nála semmi pénz és szeretett volna egy kebabot megenni és a pasija azt mondta "ha nincs pénzed rá, akkor nem eszel". Ez úgy 5 év együttlét után.


Szóval ha ez nem sóher, akkor nem tudom micsoda az.

2017. aug. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
#12, én ennyi év együttélés után, főleg ha bizonyítható, a pénz felére azért jogot tartottam volna a feleséged helyében... és jelzem teljesen jogosan
2017. aug. 31. 15:00
 14/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt dolgom, de barátnők sok ilyet meséltek, akik neten ismerkednek:)

elsőn randin felezés fillérre kiszámolva alap. Aztán volt olyan is, hogy az aluljáróban egy talponállóban akarta megetetni/kávéztatni a lányt a srác, mert nem akar sok penzt költeni feleslegesen. Aztan beszallt a fullos bmw-be, persze lehet csak kölcsönkapta csajozáshoz, de akkor is vicces :) a kedvencem az, aki -10ben sétalgatni akart a barátnőmmel. ő javasolta, hogy a hideg miatt üljenek inkább be valahova. erre a srác elviharzott, hogy csak a pénzére hajt a barátnőm 😂 És én 32 vagyok, barátnőim is 30+, nem tinifiúkkal ismerkednek...

Hát sok ilyen van. Ennél már csak azon szoktunk jobbakat nevetni, ahogy első randira fel tudnak öltözni, na az is szokott meglepetést okozni.

2017. aug. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
#utolsó, azért hihetetlen milyen egyedek vannak, és ezek találnak barátnőt. :D Meg is csokolgatom a férjemet ahogy hazaér. Hála az égnek ő egy igazi gentleman, a mai napig is mindig meglep valamivel és az autóajtót is mindig kinyitja nekem., :)
2017. aug. 31. 15:52
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére nekem csak eggyel akadt dolgom, de ő rendes. De ismerősöktől hallottam érdekes sztorikat... a legdurvább talán az volt, amikor egy ismerősöm eljegyzett rokonával szakított a hapi vmi másik nő miatt, aztán pár hónap múlva odament visszakövetelni a gyűrűt, merthogy azt akarja az új nőnek adni. Ez nemcsak sóherség, ez már a teljes parasztság kategória.
2017. aug. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:

#16, ez mekkora már!!! :D



Amúgy nekem is volt egy lány ismerősöm, aki mutogatta az eljegyzési gyűrűjét, nsgy kő csili vili, 2 hét múlva elkezdett kopni rola a bevonat, még csak arany vsgy ezüst sem volt, hanem egy 1500 forintos bizsu. :D Hozzátenném, a pasi ügyvéd, privát praxissal. :)))

2017. aug. 31. 18:12
 18/33 anonim ***** válasza:
86%

Nekem ilyen a barátom. Szeretem meg minden, ugy érzem ö az igazi. De. Kikészit ezzel az egésszel, hogy állandoan sporol, soha sehova nem hiv el, ha el is megyünk, akkor mindig felesben vesszük a dolgokat (pl. ö veszi a mozijegyet, én a popcornt). Ha el is hiv étterembe, és ki is fizeti a teljes összeget, utána mindig megjegyzi, hogy na el is fogyott a heti pénzem. Természetesen lelkiismeret furdalásom lesz, megkérdem, hogy kifizessem a felét?

Hát olyan helyzet még nem volt, hogy nemet mondana. Egyetemisták vagyunk mindketten, a szülei jomoduak, de állandoan azzal hösködik, hogy neki bizony már nem kell családi támogatás. Persze, szép gesztus nem függni a családtol, csak igy meg nincs pénz semmire. Ha fözök vagy veszek magamnak valami kaját, abbol mindig kér. A pizzáimat rendszerint megsüti magának. Néha olyan érzésem van, hogy én tartom el, csak azért, hogy ne függjön a családtol. Persze, nem sajnálom töle, de ha már két ember ebédjét kell finansziroznom, akkor legalább annyival megtisztelne, hogy néha napján elhiv étterembe, és nem kéri el a végösszeg felét..

2017. szept. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
88%
Utolso, ne aggodj, most gyakorolsz eppen arra, hogy hogyan fogod egyedul eltartani magadat, kesobb egy babat esetleg, meg a pasidat - mindezt gyesbol es gyedbol, mikozben a pasikad majd szepen felhalmozza maganak a szamaron (rajtad) megsporolt penzt es eldegel boldogan. De hat, na aki ostoba, azt annak is kell nezni
2017. szept. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
#18, biztos vagy te abban, hogy szükséged vsn egy ilyen emberre? Fiatal vagy, okos, szerintem a férfiak 90%-a örülne ha a tenyerén hordozhatna...
2017. szept. 2. 09:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!