Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mondanátok olyan jeleket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondanátok olyan jeleket, amiből kiderül, hogy bejövök e egy fiúnak?

Figyelt kérdés

tudom hogy vannak már ilyen kérdések,de ott nincsenek értelmes válaszok!:S

köszii:D


2010. máj. 25. 21:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ha meghúzza a hajad, vagy meglök hintázás közben, esetleg beleköp a napköziben a balevesedbe.
2010. máj. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ha a tarkódba liheg, közben valami nyomást érzel "ott" akkor sanszos, hogy tetszel neki. 28/F
2010. máj. 26. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
nem igaz,hogy ezen az oldalon senki nem tud normális választ írni!
2010. máj. 26. 12:13
 14/16 anonim ***** válasza:
ÉN IS EL KAPOM A FEJEM HA AROL VAn szo :D tényleg beszélj vele mi fiuk kicsit félünk kimutatni az érzelmeinket :D:D
2010. jún. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Velem is ez van. A fiúk ilyenek de mi lányok még ilyenebbek vagyunk mi a fiúkra várunk ti meg ránk legyetek magabiztosabbak ilyenkor ! És egy csomó fiú csodálkozik, hogy nincs barátnője... Na mindeggy adj neki jeleket és ő majd egyszer észbe kap és oda megy hozzád. Én pont erre várok xD :)
2010. jún. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
velem is kedves mindig egy srác, megnevettet meg minden, el is mondtam neki, h eléggé megszerettem, de nem akar járni velem, de továbbra is félreérthető dolgokat csinál (amiket most itt nem írok le), pedig már nem 15 évesek vagyunk hanem 21
2010. jún. 6. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!