Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mondanátok olyan jeleket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondanátok olyan jeleket, amiből kiderül, hogy bejövök e egy fiúnak?

Figyelt kérdés

tudom hogy vannak már ilyen kérdések,de ott nincsenek értelmes válaszok!:S

köszii:D


2010. máj. 25. 21:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
43%
Morze!
2010. máj. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
namostakkor még 1x érthetőbben
2010. máj. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Jeleket küld a transzmitterével.
2010. máj. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

hát a szemezés pl ez a leggyakoribb és leg egyértelműbb.

ha figyel téged..

vagy esetleg a nem félős pasik esetében ha keresi a társaságodat.ha kedves veled.

2010. máj. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Menyi idős vagy? Mert egy 14 éves egy 18 éves és egy 24 éves is máshogy udvarok/mutatja ki hogy tetszel neki...
2010. máj. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
szemeztünk már nagyon sokszor,ha ránézek,akkor gyorsan elkapja a fejét,stb..
2010. máj. 25. 21:35
 7/16 A kérdező kommentje:
énis 15,meg őis:D
2010. máj. 25. 21:36
 8/16 anonim ***** válasza:

hát ha sokszor néz rád. és ugy kapja el a fejét akkor tutira tetszel neki csak szégyellős.

ha csak néha-néha rádesik a tekintete és úgy kapja el akkor meg nem biztos h tetszel neki

2010. máj. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
21:35 vagyok. Akkor gondolom osztálytársad :D És orán téged néz :D Szerintem tetszel neki. Szünetben ülj szorosan mellé, és kezdj el vele beszélgetni. Ha zavarba jön, elkezd dadogni, bénázni egy kicsit is akkor hót ziher hogy beléd van zúgva!
2010. máj. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

volt már az hogy órán mosolyogva bambult rám:)

hát úgy szokott nézni,hogy tényleg nagyon sokszor néz,napi szinten,állandóan nevettet,amikor szomorú vtam akkor is,volt mikor órán pont egyszerre néztünk egymásra,és egymásra mosolyogtunk! bnőm is mondta,hogy:láttad hogy nézett rád? csillogott a szeme,meg minden! :D

2010. máj. 25. 21:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!