Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiatal nők! (18-25) Ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal nők! (18-25) Ha egy srác szeme fájdalommal teli mit teszel / érzel?

Figyelt kérdés

Menekülni próbálsz ahogy tudsz vagy próbálod megismerni jobban? :)

(Olyan férfinél aki nem 10/10-es.)



#menekülés #megismerés #fájdalmat sugárzó szem
2017. aug. 21. 15:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
47%

95%-uk észre sem veszi a szomorú srácot, mert a telefonját nézi, vagy valami/valaki mást.

A maradék 99,5%-ánál fel sem merül, hogy "megismeri vagy menekül", hanem egy-két másodperc után el is felejti, hogy látta, mint a többi 1500 embert aznap.

A maradék 99,99%-a pedig inkább menekül, mert mégis kinek jutna eszébe egy szomorú ember láttán az, hogy "milyen érdekes, meg akarom ismerni"?


Szóval így tippre a 18-25 éves lányok/nők 0,0000025%-a próbálna így megismerni. Szerintem ne azzal próbálj csajozni, hogy szomorú szemekkel bámulsz :D

2017. aug. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

30 évesen válaszolok, de nem vagyok lelkisegély, hogy azt vizslassam, melyik idegent kell pátyolgatni. Nekem tavaly halt meg az anyukám, és sokáig tele voltam fájdalommal. Megijesztett volna, ha egy vadidegen elkezd bizalmaskodni.


Te sem férfiakat írsz, azt hiszed lesz csajod, ha a 4-6-oson sóhajtozva nézel ki az ablakon.

2017. aug. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

úúúú nagyon drámai. :D

nem foglalkoznék vele. az én bajommal se foglalkoznak idegenek, és bőven elég a sajátom. :D

2017. aug. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönööm <3 :)
2017. aug. 22. 22:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!