Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiatal nők! (18-25) Ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal nők! (18-25) Ha egy srác szeme fájdalommal teli mit teszel / érzel?

Figyelt kérdés

Menekülni próbálsz ahogy tudsz vagy próbálod megismerni jobban? :)

(Olyan férfinél aki nem 10/10-es.)



#menekülés #megismerés #fájdalmat sugárzó szem
2017. aug. 21. 15:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell szedni belole a fogpiszkalot.
2017. aug. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
22%
Teljesen mindegy, hogy néz ki az ember.. lelki támaszra mindenkinek szüksége van. A kérdésedet viszont teljes mértékben megértem mert a legtöbb ember manapság úgy gondolja, hogy a nem épp dekoratív embereket levegőnek kell nézni vagy alkalom adtán ha problémája van akkor még nagyobbat belerúgni. Sajnos a világ igencsak rossz irányba változik.
2017. aug. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%

Én azon a részen leakadtam a kérdésednek, hogy fiatal nők (18-25)!


Én is fiatal vagyok! 35/N

2017. aug. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Inkabb menekulok. Mit csinaljak vele? Oldja meg a gondjait azfan randizzon.
2017. aug. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén? Leszarom.

21/L

2017. aug. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Elhúznék amilyen gyorsan csak tudok. Ha gondjai vannak menjen orvoshoz, de ne terheljen ezzel másokat. Sajnálatból senki nem fog vele összejönni.
2017. aug. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%
Ha egy ismeretlen srácról van szó, akkor semmi közöm hozzá. Ha ismerős, akkor megkérdezném, hogy mi a baj, és hogy tudok-e valahogy segíteni.
2017. aug. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
7-es vagyok: hupsz, nem olvastam el rendesen, én már 26 vagyok pár hónapja, egyszóval neked öreg.
2017. aug. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
17%

A 25 alatti nők nagy részénél tárgytalan ezt a kérdést feltenni, mert nem foglalkoznak azzal, mit látnak a tekintetedben. A legtöbb a szemed színét se tudja utána megmondani, ha nincs róla kép az Instagramon. Alapvető önismereti dolgokkal sincsenek tisztában, nemhogy a másik ember tekintetében lévő érzésekkel, vagy bármivel, amihez át kell látni a felszínes dolgokon.

Az a kevés lány, aki észreveszi a fájdalmat a tekintetedben, valószínűleg nem fog otthagyni, de ettől függetlenül is érdemes rendbehozni magad, mielőtt lányokkal találkozgatsz.


23/F

2017. aug. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%
Ha nem vonzódom hozzá, akkor semmit nem teszek (nem menekülök, de nem is próbálom megismerni), nem vagyok egy ilyen mindenki megmentője Teréz anya típus... illetve jobban mondva annyi fájdalommal teli szemű ember van, ha mindnek elkezdenék segíteni, megismerni, magamra nem maradna időm... néha segítek az ilyeneknek, de abból ált. a kisgyerekeknek, mert ők védtelenebbek.
2017. aug. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!