Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők! Ti párkapcsolat / randizá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti párkapcsolat / randizás / baráti találkozás terén mennyi meghívást vártok el? Kort is írjatok!

Figyelt kérdés

Tudom hogy úgy illik, ha a fiú fizet (akkor is, ha nem gazdagabb mint a lány), de pl. egy bárban egész este itatni egy lányt meg már talán túlzás lenne. Hol a határ az úriember és a papucs között?


Vagy ha nem vendéglátóhelyre mentek, hanem olyan helyre ahol belépőt kell fizetni? (Múzeum, mozi, strand, koncert, akármi...)


2017. aug. 12. 16:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én soha nem engedem, hogy más helyettem fizessen. A saját fogyasztásom mindig én fizetem, ahogy ő is az övét. Függetlenül attól, hogy randevúról vagy csak haveri találkozásról van szó.

Akár sima találkozó, akár randi, ez arról szól, hogy jól érezzük magunkat egymás társaságában, megismerjük jobban egymást, nem arról, hogy lenyúljuk a másikat pénzzel!


31/N

2017. aug. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

barátokkal felezés. fiú barátoknál gáz néha, mert lányként meg akarnak hívni, mert azt úgy "illik". ha ilyen esetben ragaszkodok is hozzá hogy fizessek, akkor is sok esetben nem fogadják el. ilyenkor elhívom valahova, hogy visszahívhassam. ezt annyira nem szeretem, felesleges köröket kell futni ugyanazért. jobb szeretem azokat a barátokat, akik ugyanúgy természetesnek kezelik hogy barátok vagyunk, csórók vagyunk, diákok vagyunk, felezünk. :D

a barátommal első randi kirándulás volt. vonatjegyet megvettük magunknak, de pl kaját ő hozott. én aznap akartam venni, mert elfelejtettem, de mondta hogy nem kell mert hozott sokat.

aztán legközelebb belépőt pl mindig feleztük, diákokról beszélünk elvégre.

volt hogy meglepetésként elhívott koncertre, akkor meghívott. felajánlottam hogy kifizetem, de azt mondta ne mert ez meglepetés volt.

nekem több órát kellett utaznom, távkapcsolatnak indult, ilyenkor hozott nekem egy csokit meg egy italt mindig, hogy biztos éhes leszek meg szomjas.

amióta együtt vagyunk is felezünk, de pl ha egyikünk vesz valami finomat, akkor nem sajnáljuk a másiktól. meg is hívjuk egymást ide-oda, vagy pl ha valamelyikünk vágyik valamire, de nincs elég pénze rá, akkor is adunk egymásnak.

szóval én pl nem várom el, de jól esnek az ilyenek. neki is jól esnek. nyilván pozitívabban ítélek meg egy fiút, ha nem sóher, mint azt aki végig úgy van vele hogy én most le akarom húzni.

én drága dolgokat is adok, meg kapok is. persze az elején nem, de már 6 éve együtt vagyunk, szóval ez már a párkapcsolat rész, nem a randizás.

2017. aug. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!