Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nok, adnatok egy uj eselyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nok, adnatok egy uj eselyt ennek a ferfinak?

Figyelt kérdés

2talit is lemondott eddig barataival volt,megtudtam.. 4x taliztunk csok is volt es mindig en kezdemenyeztem eddig.Volt olyan hogy 1hetig nemirtam nemis beszeltunk, aztan mikor eszebe jutok ir..

Ha ismet feltunne irna, szoba alnatok vele ezek utan vagy hagynatok?



2017. máj. 4. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én hagynám inkább. Nem úgy néz ki mintha komolyan érdekelnéd.
2017. máj. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszi,johetnek meg valaszolok.
2017. máj. 4. 21:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit akarsz. Ha arra vágysz, hogy levarrjon, arra talán alkalmas. De ha komolyak a szándékaid, akkor arra alkalmatlan.
2017. máj. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt a kapcsolatot senki sem akarja igazán, ha egy hétig vígan megvoltatok egymás nélkül. Most vagytok az elején, megvoltak a csókk minden, lángolnotok kellene az érzelmektől 😃
2017. máj. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem ez így komolytalan lenne kapcsolatnak, nem keres, te kezdeményezel, 1 hétig marha jól megvan, az sem érdekli, hogy mi van veled.
2017. máj. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj inkább annak a srácnak adni egy esélyt, aki nem tojik a fejedre, hanem tényleg érdeklődik. Oké, hogy kevésbé jó pasi, de ő foglalkozna is veled.
2017. máj. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy férfi sem érdemel második esélyt. Nem véletlen, hogy ha egy lány szakít egy pasival akkor utána soha többé nem jönnek össze újra.
2017. máj. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!