Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Őszinte lányok, nők! Hányan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszinte lányok, nők! Hányan adnátok esélyt ismerkedésre egy ilyen szerintem átlagosnak tekinthető arcú férfinak első körben?

Figyelt kérdés

[link]


Szóval még semmit nem tudtok róla csak hogy így néz ki, és próbálkozna nálatok. Azonnal lepattintatnátok vagy lenne esélye?


Külföldi sportoló szóval nyugodtan őszintén, nem fogja elolvasni a véleményeteket :D


2016. szept. 12. 13:27
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Nem, nekem nem tetszik.
2016. szept. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Nem, de Michael Cerának például örülnék, ha elhívna. Szerintem ő is átlagos arcú, de számomra vonzó.
2016. szept. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nincs vele semmi baj.
2016. szept. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
37%
Férfiként írom, hogy az ilyen külsejű pasi, az az itt gyakran emlegetett "átlagos pasi". Ezeket erősen szüzen meghalás veszélye fenyegeti a mai világban. Valami nagyon nagyot kell durrantania, hogy legyen nője, pl. olimpiai, világbajnoknak lenni egy adott sportágban, vagy piszok gazdagnak lenni. Ilyesmi.
2016. szept. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

korotokat majd plz írjátok még oda.


plusz esetleg akinek van ideje/kedve le is írhatná hogy mi a gond vele.


köszi!

2016. szept. 12. 13:36
 6/27 A kérdező kommentje:
4-es, tudom azért kérdezem
2016. szept. 12. 13:36
 7/27 anonim ***** válasza:
36%

25 éves vagyok. Szerintem borzasztó butának tűnik. Biztos hogy rásegít erre az érzésre a lapos szemöldöke, a kiugró állkapcsa, a rövid orra, a tüsi haja, és a homloka.


Szakáll kell az arcára, egy nagyon picit ívesebbre kell szedni a szemöldökét, és növeszteni a haját.


Plusz egy másik nem barna felsőben, mondjuk kékben vagy zöldben, esetleg fehér ingben kellene megjelennie, aminek nem kerek a nyaka, hanem erősen nyitott vagy V alakú. Ekkora fület kicsit hosszabb haj is ellensúlyozna.

2016. szept. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

uh ez igen :D


köszönöm nagyon a részletes kritikát, ment a zöld :)

2016. szept. 12. 13:43
 9/27 anonim ***** válasza:
Ja és szerintem a pajesza is iszonyú bénán van lenyírva, meg kellene hagyni, hogy keretezze az arcát, mert így kinyitja és erősíti az arca alsó felét, ami az óriás álkapocs és áll miatt már eleve feltűnő.
2016. szept. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
0%
Alapvetően nem olyan, akire rámondanám, hogy na, ő tetszik... kép alapján (bár nálam olyan sincs, hogy egy arc le tudna engem nyűgözni annyira, hogy mondjuk pár sor beszélgetés nélkül rámondanám, hogy igen, vele elmennék randizni). De élőben azért más a dolog... van kisugárzás, lehet látni, hogyan viselkedik-. Én simán elbeszélgetnék vele egy kicsit, aztán az alapján döntenék. Lepattintani max. akkor pattintanám le azonnal, ha sietek, vagy ha bunkó.
2016. szept. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!