Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Őszinte lányok, nők! Hányan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszinte lányok, nők! Hányan adnátok esélyt ismerkedésre egy ilyen szerintem átlagosnak tekinthető arcú férfinak első körben?

Figyelt kérdés

[link]


Szóval még semmit nem tudtok róla csak hogy így néz ki, és próbálkozna nálatok. Azonnal lepattintatnátok vagy lenne esélye?


Külföldi sportoló szóval nyugodtan őszintén, nem fogja elolvasni a véleményeteket :D


2016. szept. 12. 13:27
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
0%
A cukcsiság.
2016. szept. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Szerintem ezzel a sráccal az égvilágon semmi baj. Szerintem még átlagon felülinek is lehetne mondani, de lehet az én ízlésem van elk.va.

25/N

2016. szept. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Nem
2016. szept. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Semmi esélye nem lenne...úgy néz ki mint egy csimpánz.

28N

2016. szept. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Nem igazán a zsánerem így elsőre, de van egy hasonló kaliberű nős családapa kollégám, aki meg nagyon jól megvan a nejével. Szóval egy ilyen típusú férfinak is van esélye társat találni, akár ismert akár nem, ha erre irányult a kérdés. :-)
2016. szept. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
0%
Csak röhögni jöttem a kommenteken. Ez igen lányok, szerintem ti nagyon nem vagytok képben az átlagost illetően. Férfiként ez a fazon átlag feletti valamivel. És nem azért írom, mert én szarabbul néznék ki. :D
2016. szept. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Én nem írtam sem azt, hogy átlagos, sem azt, hogy átlag feletti, sem azt, hogy átlag alatti, csak annyit írtam, hogy nekem nem a zsánerem, más az ízlésem és pont. :-)
2016. szept. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!