Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 25 evesen nem volt meg baratom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 evesen nem volt meg baratom. Most ismerkedek egy sraccal (o errol meg nem tud). Mire kell figyelnem?

Figyelt kérdés
Legyszi csak normalis valaszokat irjatok.
2017. aug. 9. 20:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Milyen humoros itt mindenki..


Először is, egyáltalán ne érezd magad kellemetlenül, és ne feszengj e miatt.

Kettő, nem kell azzal kezdened, hogy sosem volt még párod. Ha rákérdez arra, hogy mi a helyzet az előző kapcsolataiddal vagy bármi, mondd el neki őszintén, hogy még nem volt párod, mert "te nem vagy megalkuvó típus, ésa megfelelővel eddig nem találkoztál" vagy "szerelem nélkül nem kezdesz kapcsolatba" vagy bármi, biztos hogy ezt nem kell szégyelned, sőt büszke is lehetsz és ezt add is a tudtára.

Egyébként meg lehet, hogy nem is jön szóba a téma. Tök értelmetlennek tartom az ilyen nagy önbevallásokat, hogy "figyelj, el kell mondnaom valamit", mikor amúgy nem is vág a témába.

Ha már tényleg annyira közel kerültök, ígyis úgyis szóba jön, ha pedig emiatt kiakad, akkor egy jó nagy barom.


Hidd el, nem kell szégyenkezned. Én 19 évesen vesztettem el a szüzességem és azt is megbántam... lehetett vna még később. Mert a 2. partnerem volt életem legnagyobb szerelme. Szóval tanulj más példájából és örülj, hogy te nem "sietted" el :)

2017. aug. 10. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 whynot ***** válasza:

Vannak kötelező hibák amikbe bele kell esni, hogy érezd a bőrödön... Vannak körök amiket végig kell csinálni, hogy gyakorlott legyél.

Azok a lányok/fiúk akiknek még nem volt kapcsolatuk, még nincsenek beszennyezve a csalódás, átverés, és minden olyan negatív dolog ellen mint aki már a 10. kapcsolatnál jár.


Azt tanácsolom, hogy figyelj a párodra, az érzéseire és vágyaira, ha hosszú távon megfosztasz tőle valamit amit ő nagyon szeretne, akkor másfele is fog kacsintani...

Viszont azt se hagyd, hogy kihasználjon és zsaroljon.


Olyan egy kapcsolat mikor elkezdődik, mintha egy vékony jégtömbökön táncolnál, ha nem vagy "jelen" akkor beszakad alattad.

2017. aug. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!