Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szingli parti miközben ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli parti miközben ismerkedek?

Figyelt kérdés

Van egy pasi akivel ismerkedek, de eddig csak neten keresztül beszéltünk, és telefonon. Úgy volt, hogy tegnap mentünk volna randizni, de le kellett mondanom, mert nagyon beteg lettem. Megbeszéltük, hogy majd pótoljuk. Kérdezte, hogy hozzon-e nekem valamit hogy jobban legyek, de mondtam, hogy nem kell, nem hiszem hogy így akarna most látni engem... Nem beszéltük, hogy mikor találkozzunk. Ő viszont mondta, hogy a héten vesz ki szabit és mennek a haverokkal valami nagy buliba.


Na most közben barátnőm hívott bulizni, hétvégén lesz szingli parti. Nem tudom, hogy a pasi akar-e addig találkozni, mert nem mondott semmit, így mondtam barátnőmnek, hogy oké, menjünk. A buliban meg kapunk karszalagot (zöld=szingli, piros=foglalt, sárga=talán). Ilyenkor mit "illik" csinálni, zöld szalaggal menjek amivel lehet megbántom a pasit ha összefutunk, vagy sárgát, de akkor meg mit gondolnak majd rólam... Szerintetek?


2016. nov. 14. 10:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát nyilván nem kell már neki hűséget fogadni, de nem tartom korrektnek ezt, hiszen te mondtad le, nem pedig ő. Amúgy jelezd felé, ha jobban leszel, és találkozzatok, ne arra várj, hogy megint ő ajánlja fel.
2016. nov. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én mondtam neki, hogy 2-3 nap és rendben leszek, akkor találkozhatnánk, akkor hozta fel, hogy ő épp most beszélte le a haverokkal, hogy akkor mennek bulizni. Hát akkor menjen bulizni, megyek akkor én is...
2016. nov. 14. 10:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Hétfő van. Szombatig nem ér rá egy délután sem? Egyébként én előbb nem akartalak betámadni, csak leírtam a véleményemet :)
2016. nov. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj de még nem is találkoztatok, ki tudja mi lesz belőle ha lesz egyáltalán valami. Szingli vagy, menj ismerkedj nyugodtan. ( biztos lehetsz benne, hogy ő se utasítaná vissza...)
2016. nov. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha jobban leszel a napokban, nyugodtan feldobhatod neki a héten, hogy szeretnéd bepótolni a talit, attól nem leszel nyomulós. Nyilván nem fogja azt mondani, hogy a kedvedért lemondja a bulit, hanem megbeszéltek egy időpontot - akár a héten, akár jövő héten.

Ha a pasi nem ugyanabba a buliba megy, mint te, akkor meg szerintem tökmindegy, milyen szalagot veszel egyébként, mert úgyse fog róla tudni...

Mivel még csak nem is találkoztatok, ezért nyugodt szívvel vehetsz részt szingliként bármilyen bulin - hiszen az vagy. Csak döntsd el magadban, hogy ismerkedni akarsz-e, vagy vársz erre a srácra. Ha vársz, akkor akár piros szalagot is kérhetsz, hiszen nem akarod, hogy rád másszon bárki, ugyebár. Ha meg mással is ismerkednél, akkor sincs gond, csak ne tarts több vasat a tűzben, ha összejössz valakivel...

2016. nov. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Megmondanád hol lesz ez a szingli party? Ilyenről még nem hallottam.
2016. nov. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!