Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek lesz így valaha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lesz így valaha barátom?

Figyelt kérdés
Pánikbetegségem van. Nem olyan súlyos,csak a nagyobb áruházakba nem merek bemenni,a liftekbe,és a magastól is félek. Illetve néha úgy kibukok emiatt,hogy 1-2 napig rossz kedvem van,ami eléggé látszik,de nincsenek dühkitöréseim,csak fekszek az ágyban és szomorkodok. Ja és azt kihagytam,hogy két havonta kb egy hétig előfordul,hogy az utcán is szédülök, és olyankor muszáj lenne a páromat átkarolnom. (Egyedül is megoldom,csak folyton attól félek,hogy elájulok. ) Szerencsére többet vagyok jobban,mint rosszul, és persze nem nyafogok emiatt,hanem harcolok,hogy megoldjam a problémákat. Szerintetek? 22/L
2017. aug. 9. 15:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Imádnám, hogy nem rángatsz el soppingolni :D. Amúny ez egész kezelhetőnek tűnik, nem hiszem, hogy emiatt ne lehetne barátod.31/f
2017. aug. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
#1 ez jó volt, köszönöm 😂😂
2017. aug. 9. 16:02
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Tériszonyom és klausztrofóbiám nekem is van, de sosem jutott eszembe, hogy emiatt ne lehetne barátom..:D 21L
2017. aug. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát jogos,csak érted,lehet valakinek ez fárasztó lenne,hogy sokat kell rám figyelnie,hogy ne ájuljak el,hogy vagyok,nem vagyok-e ma xarul,stb :)
2017. aug. 9. 16:06
 5/12 anonim ***** válasza:
Az androfóbia gázabb lenne, a pánikbetegség legyőzhető. Simán találhatsz valakit, aki elfogad a problémával együtt.
2017. aug. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, csak olyan párt kell találnod, akinek nem lételeme a buli és a shopping. Sok olyan srác van, aki szívesebben van kis társaságban vagy kettesben.
2017. aug. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatásokat :)))
2017. aug. 9. 16:13
 8/12 A kérdező kommentje:
Bíztatás*
2017. aug. 9. 16:13
 9/12 anonim ***** válasza:
"Sokat kell rám figyelni" Nem "kell", mivel ő nem ápoló, hanem a barátod és ha szeret, akkor neki ez alap :D
2017. aug. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Figyelmes típus vagyok, nekem nem okozna problémát. :)
2017. aug. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!