Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek így lehet majd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek így lehet majd valaha barátom?

Figyelt kérdés

Sokak szerint nagyon szép lány vagyok,mondták már többször,hogy milyen szép arcom van stb..Soha nem mondta még senki,hogy csúnya vagyok. Azonban vannak nálam szebb lányok,pl. most az évfolyamon van egy,aki szebb.

Lehet így valaha pasim? Mert nekik mindig a legszebb lány kell,nem csak a normálisan szép. Nagyon félek ,hogy így soha nem lesz majd . :S


2012. máj. 21. 15:20
 1/9 perfectlie ***** válasza:
Neked lesz a legnormálisabb pasid.Gondolom még fiatal vagy de ne aggódj kis idő elteltével nem a "legszebb" csajok a nyertesek,hanem az aranyos,szép arcú,normális lányok.
2012. máj. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire buta vagy, így tényleg nehezen lesz... már bocs. Nekünk nem csak a legszebb kell. Valakinek te leszel a legjobb :P
2012. máj. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát nekem sem volt soha barátnőm mert nektek meg a legjobb pasi kell! 18/F
2012. máj. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
jézusom, neeeeee:D szerinted csak akkor lesz pasid, ha te vagy a legszebb?
2012. máj. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


A szeretlencsétlenségeddel nem vagy egyedül eme sártekén, amit mi csak Földnek nevezünk. Számos kislány hasonló gondokkal kűzd és idővel megleli párját. TUdom, hogy nehéz ezt kivárni, hiszen olyan kort élünk ahol az embereknek minden azonnal "jár", mert "megérdemled", de hidd el, a várakozásnak is megvan a maga romantikája.


Ne ess kétségbe. Nem szerethet mindenki mindenkit és ha nem is a szerelmet fogoad ki, hanem csak egy srácot akivel jól elvagy... akkor sokat vesztesz. Várd ki az időt míg eljön a te srácod, aki lehet nem is az osztályból kerülni (99%) és nem is az iskolából. De addig is amit tanácsolni tudok: kezdj el egy új hobbit ami leköt, sokszor épp az ilyen hobbik hoznak össze titeket Pl modellező klubban az egyik srác. Sportolj! A sport erősíti a jellemet, fitten tartja a testet, növeli a kitartást. Neked pedig ez kell. A sportos testű lányok nagyon vonzóak a fiúk számára. És tanulj, olvass, művelődj! A művelt, okos lányok sokszor fognak ki hasonló fiúkat. Illetve a srácok is szeretik, ha kislány értelmi színvonala nem egy szappantartóval vetekszik.

2012. máj. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nincs olyan hogy legszebb, mivel a szépség mindenkinél más.


Pl mondhatja a haverom hogy az a csaj ott 10/10es, az én szememben a 3at se súrolja alulról, neki meg csorog a nyála utána.


Szóval nagyon relatív.

2012. máj. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
mindig lesz egy szebb lány, ezen szerintem kár görcsölni
2012. máj. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

1.Szépség relativ

2.Olyan nincs,hogy legszebb stb..mert a mindenkinél lézetik szebb...pláne,hogy maga a szép fogalom mindenkinél mást takar..és pl lehet,hogy Te 5fiúnak nagyon szép vagy mig másik 5nek csak átlagos...szóval érted kérdező?Mindenkinek más tetszik...

2012. máj. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
*létezik:)
2012. máj. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!