Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tanár-diák kérdés, de nem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanár-diák kérdés, de nem a szokásos?

Figyelt kérdés

Középiskolás lány vagyok, és van egy fiatalos, nagyon jóképű tanárom. Viszont a többi ilyesmi kérdés feltevőjével ellentétben én nem akarok tőle semmit sem, hiszen idős hozzám, és családja is van. Csak néha hülyén érzem magam miatta, hogy mégiscsak a tanárom, és én úgy nézek rá, mint egy jó pasira :S nem vagyok beleesve, csupán helyesnek, vonzónak tartom.

szerintetek ez gond? ez már betegesnek számít..?:S


2010. máj. 23. 21:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
gond
2010. máj. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

tulajdonképpen nem :).. hány éves ? és te :?

vonzódsz hozzá ...de te nem csak helyesnek tartod..hanem..többnek..csak nem látod be magadnak

2010. máj. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
elözövok: az a gond h, családja van :(:
2010. máj. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

de én tényleg felfogtam ezt, és tudomásul vettem, és nem is jutott eszembe hogy valamit akarjak tőle :) nyilván ha fiatalabb lenne akkor talán..de így nem. és ez oké.

amúgy én 17, ő 35 éves.

2010. máj. 23. 21:49
 5/13 anonim ***** válasza:
kincsem egyetlen GOND VAN ... családja van :S
2010. máj. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

mondtam már, hogy tudomásul vettem, hogy mi a helyzet, és nem akarok tőle SEMMIT! értsétek már meg...

az a kérdésem, hogy mennyire normális az, hogy úgy nézek rá, mint egy férfira.

Nem kérek kioktatást!Tudom én is nagyon jól!

Köszönöm.

2010. máj. 23. 21:54
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha megállapítod, hogy a tanárom jó pasi, az még önmagában nem gond. Miért ne?

A gond azzal van, hogy "és én úgy nézek rá, mint egy jó pasira". A jó pasi megállapítás után, jusson eszedbe, hogy a tanárod, és felejtsd el.


Nekem a fősulin voltak nagyon jóképű tanáraim, nem is egy. Az más helyzet, de én ott se álmodoztam róluk. Bejött az első előadásra, felnyitottam a szemem, hogy húú, de jól néz ki ez a pasi, 1-2 alkalommal még eszembe jutott, de csak ilyen dicséretként magamban... helynek, vonzónak már nem tartottam.

2010. máj. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Miért lenne baj, hogy ezt objektíven megállapítod?
2010. máj. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
azért gondoltam, hogy baj, mert sokkal idősebb.
2010. máj. 23. 22:06
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem

72es

2010. máj. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!