Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet tanár-diák között?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet tanár-diák között? Meddig mehetek? (remélem erre is fogtok válaszolni, annak ellenére is, hogy már van egy pár ilyen kérdés. Én számítok a válaszaitokra) (többi lent)

Figyelt kérdés

Idén új tesitanár jött a sulinkba. Most Péternek fogom nevezni. Én 16 éves lány vagyok ő pedig 23 éves. Úgy tudom, hogy nagyon sokan szerelmesek belé a suliból, elég népszerű a diákok körében. Ő a fociedző is és én elmentem az egyik edzésre, mert amúgy is szeretek focizni. Az edzésen aztán megrúgták a térdem és összeestem. Térdszalagszakadásom volt, jött értem a mentő és ő eljött velem a kórházba, a mentőautóig pedig a kezébe vitt. A kórházba is ott volt mellettem állandóan, és hozott mindenfélét: csokit, innivalót, újságot stb.. Aztán mikor már mehettem suliba akkor mindig a sarkamban volt, leste hogy hol segíthetne. Aztán váratlanul eltört egy nálam egy évvel idősebb lány bokája és neki egyáltalán nem segített.

Azt elfelejtettem mondani, hogy fent van az egyik közösségi oldalon és amikor a lábam miatt még otthon kellett maradnom felmentem és véletlen ő is fent volt, és egy órán keresztül beszélgettünk, ami nagyon jó volt. Én nagyon szerelmes vagyok.


2011. márc. 23. 21:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
hát erre azt tudom mondani hogy érdekes. biztos hogy nem értelmezed félre a jeleket amiket ad neked?
2011. márc. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A sulinkban volt egy szerelmespár, tanár-diák. Iskolaidőben soha nem voltak együtt, és nyilvánosság előtt nem vállalták a kapcsolatukat. Megvárták, míg elballagott a lány, és utána lettek nyíltan is együtt.
2011. márc. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Sztem nem nagy a korkülömbség köztetek..DE amég el nem ballagsz..vagy nem mész másik suliba...addig felejtös...ja és persze ha nincs se gyerek se feleség....ha most belemerültök a dologba öt tuti hogy kivágják a suliból,és ne is nagyon álmodjon másik állásról...Ha tényleg ennyire szereted vársz amig el nem ballagsz..
2011. márc. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát az a helyzet, hogy szerintem őt akkor is kirúgnák ha átmennék másik suliba és úgy lennénk együtt. Egyébként van egy barátnője de az semmi komoly, úgy tudom ,hogy nem igazán jönnek ki egymással és , hogy minden második héten szakítanak. Szerintem abból nem lesz semmi komoly. Hát remélem azért összejön valami.
2011. márc. 23. 21:14
 5/14 anonim válasza:
100%

áá először is szerintem kezd el nézni a pretty little liars sorozatot :))

másodszor ez annyira *hűű* amit leírtál :) át tudom érezni, mivel nekem is egy idősebb srác tetszik igaz ő "csak" 18 :D

harmadszor sok sikert és szorítok neked, hogy legyen valami csak az a lényeg, hogy titokban maradjon!


15/L

2011. márc. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
utolsó hozzászólónak köszönöm. Nagyon aranyos amit írtál és köszi, hogy drukkolsz nekem/nekünk
2011. márc. 23. 21:20
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is biztos tök jó lenne, ha összejönnétek, mert pont annyira nagy a korkülönbség, hogy "hűű" :D legyen:) De ha elég érett vagy, akkor meg kell értened, hogy emiatt nem kockáztathatjátok az állását! Ne nyomulj, hagyd, hogy ő lépjen. Ha ő veszélyezteti magától a munkáját, akkor semmi gond, legalább a te lelkiismereted tiszta marad:)
2011. márc. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
17 évesem sikerült elkapnom a 22 éves gyakornok "tanci nénit". :D De legalább reális szerepjáték volt. :D
2011. márc. 24. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

01:11 bakker ezen jót röhögtem...:D

amúgy u.azt tudom mondni amit az előttem szólok...hagyd hogy ő döntse el a dolgot, suliban úgysem lehetek együtt, és nagyon vigyázni kell ezzel, mert ha összejönnétek, és az kitudódna akkor kicsesznék a munkahelyéről:)

2011. márc. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
hat sztem ez reménytelen.. te még kislany vagy neki.. meg amugy is, a tanarod..
2011. márc. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!