Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet tanár-diák között?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet tanár-diák között? Meddig mehetek? (remélem erre is fogtok válaszolni, annak ellenére is, hogy már van egy pár ilyen kérdés. Én számítok a válaszaitokra) (többi lent)

Figyelt kérdés

Idén új tesitanár jött a sulinkba. Most Péternek fogom nevezni. Én 16 éves lány vagyok ő pedig 23 éves. Úgy tudom, hogy nagyon sokan szerelmesek belé a suliból, elég népszerű a diákok körében. Ő a fociedző is és én elmentem az egyik edzésre, mert amúgy is szeretek focizni. Az edzésen aztán megrúgták a térdem és összeestem. Térdszalagszakadásom volt, jött értem a mentő és ő eljött velem a kórházba, a mentőautóig pedig a kezébe vitt. A kórházba is ott volt mellettem állandóan, és hozott mindenfélét: csokit, innivalót, újságot stb.. Aztán mikor már mehettem suliba akkor mindig a sarkamban volt, leste hogy hol segíthetne. Aztán váratlanul eltört egy nálam egy évvel idősebb lány bokája és neki egyáltalán nem segített.

Azt elfelejtettem mondani, hogy fent van az egyik közösségi oldalon és amikor a lábam miatt még otthon kellett maradnom felmentem és véletlen ő is fent volt, és egy órán keresztül beszélgettünk, ami nagyon jó volt. Én nagyon szerelmes vagyok.


2011. márc. 23. 21:03
1 2
 11/14 dr.zsuga válasza:
23 éves tanár bácsi, aki minden lánynak bejön? sanszos, hogy ő még élni akarja az életét, és ahogy leírtad a mostani kapcsolata is elég komolytalan. ne legyen igazam, de te ne kezdeményezz, várd meg hogy ő írjon, vagy menjen oda beszélgetni hozzád.
2012. jan. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
én még annak az infonak a hatása alatt állok hogy a bokatörésesnek miért nem segített...nem is olyan szimpatikus szerintem ez a srác azért írok srácot mert én még nála is 2 évvel idősebb vagyok
2012. jan. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Igazad van, ezt rosszul írtam le!! Segített neki olyan szinten, hogy elvitte a kórházba de nem vitt neki újásgot, innit, ennit stb...Így gondoltam a segítséget!
2012. jan. 3. 23:06
 14/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ez részedről legalábbis csak hormonok. A csávó meg persze hogy örül neki, hogy egy 16 éves lánynak segíthet, meg szerintem érzi hogy tetszik neked.


Hüümm, lehet a másik lánynak azért nem segített mert van a lánynak van barátja vagy egyéb.

2012. jan. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!