Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti a tulajdonságaim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti a tulajdonságaim alapján szívesen randiznátok velem?

Figyelt kérdés

Nem mondanám magam se jó, se rossz embernek. Nem vagyok egy hősies típus, ha megtehetem, inkább a könnyebb utat választom, mert undorodom mindenfajta fölösleges energiabefektetéstől, de ezt nem úgy kell elképzelni, h nem csinálok semmit, hanem szimplán stratégiailag úgy tervezem az életem, hogy az egyszerűbb megoldásra törekszem. Van munkám, 2 diplomám, vállalkozástól sem riadok vissza, csak én a magam kimért, higgadt módján csinálom ezeket.

Nagyon nyugodt, kiegyensúlyozott típus vagyok, a harag meg az irigység teljesen hiányzik belőlem, soha életemben nem utáltam még senkit, mert az ilyesmit fölösleges energiapocsékolásnak tartom. Inkább csak szimplán leszarom azt, aki nem szimpatikus. Könnyű velem jól kijönni, elég lazán veszem a dolgokat (persze, ha olyan a helyzet, nagyon komoly is tudok lenni), meglehetősen száraz, ironikus humorom van, de sosem bántó. Szeretem élvezni az életet, jókat enni, utazgatni, világot látni, távoli kultúrákat megismerni, az apró örömök is jó kedvre tudnak deríteni. Külsőre átlagos, vékonyabb testalkatú, jóképű férfi vagyok.


2017. aug. 6. 07:56
 1/9 anonim ***** válasza:
16%
Az utolsó mondatodat kivéve semmi nem érdekli a lányokat abból, amit leírtál.
2017. aug. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem rendben vagy.
2017. aug. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egy esélyt adnék neked.
2017. aug. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezek jó tulajdonságok, de nem randiznék, mert van barátom :)
2017. aug. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amiket leírtál szinte teljesen egyeznek a barátom tulajdonságaival, és én személy szerint ilyen férfit kerestem mindig is magam mellé, csak nehezen találtam rá. Egyben örülök hogy vannak más férfiak is a barátomnál akik ilyen tulajdonságokkal rendelkeznek, és hidd el sok olyan nő van akik ilyen férfiakat keresnek maguk mellé.
2017. aug. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szívesen randiznék veled, ha szingli lennék.
2017. aug. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tulajdonságaid alapján igen, de az írásodban, fogalmazásodban nekem van valami, ami miatt nem vagy valami szimpatikus.
2017. aug. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. aug. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jezusom, ebbol semmit nem lehet tudni rolad
2017. aug. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!