Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nőknél egy ilyen helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknél egy ilyen helyzet tényleg nem egyértelmű?

Figyelt kérdés

Volt egy vakrandim egy nővel, aki az egyik közeli barátom párjának az unokatestvére. Összehoztak minket, mutatott róla képet, nagyon csinosnak tűnt és a való életben is nagyon pozitív csalódás volt számomra a találkozó pedig még soha nem csináltam ilyet. Szóval az első alkalommal nem akartam túl sok időt együtt lenni (talán ezért mert még nem volt benne nagy rutinom), ezért csináltam magamnak programot, 3 óra után elbúcsúztunk és abban maradtunk, hogy legyen folytatás. Megbeszéltük a következő randit 3 nappal későbbre, amit sajnos a megbeszélt időpont előtt fél órával lemondott, elég nehezen fogadtam el, de nem volt mit tenni. Azért is dühített a dolog,mert kb 1 órája már úton voltam,mert virágot akartam venni és nem akartam elkésni. Este hazamentem, beszéltem a közös baráttal és mondta nekem, hogy nem érti a viselkedését, legyek türelmes, biztosan jelentkezni fog. Vártam néhány napot majd úgy döntöttem nem foglalkozom többet a dologgal. 2 hónapra rá a közös barát zenekara szervezett egy kisebb bulit, amin a nő is megjelent, észrevettem, távolról köszöntem, de nem mentem oda, haverokkal beszélgettem. A buli végén odajött hozzám, hogy most haragszom rá és miért kerülöm a társaságát? Ránéztem és egy mosoly kíséretében angolosan távoztam.

A következő nap volt egy kerti parti, sütögetés, ahol a barát is ott volt a párjával, és a párja megkérdezte tőlem miért voltam ilyen ellenszenves a rokonával, nagyon szarul esett neki. Annyit válaszoltam,hogy kérdezze meg tőle, mire rávágta, hogy már megtette és vagy 1 órát beszéltek rólam tegnap este. Rákérdeztem, hogy mire jutottak, mire az volt a válasz, hogy szerintük én ezt nem gondoltam komolyan. No megint angolosan távoztam.



2017. aug. 4. 11:20
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%
Én sem faggattam volna tovább, de pl 2 nap múlva azért ráirtam volna egy egyszerü szia, hogy vagy-ot, és onnan mehettek volna adolgok valamilyen irányban. Vagy amikor odament hozzád a buliban azzal, hogy haragszol-e rá, megmondhattad volna amit itt (legalábbis a lényeget). Azt, hogy nem igazán értetted, miért nem keresett soha miután lemondta a randit, miért nem ajánlott fel másik alkalmat. De te inkább felhúztad az orrid mert más módszert nem ismersz, hanem a duzzogást.
2017. aug. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 Költőnő? ***** válasza:
Utolsó; köszönöm. Remekül összefoglaltad.
2017. aug. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:
31-nek, talán igazad van, elmagyarázhattam volna mi böki a csőrömet, de ennek már semmi jelentősége nincs 2 hónap távlatából. Tudod ilyenkor kínjában röhög ez ember, azt érzi mintha szórakoznának vele.
2017. aug. 4. 17:04
 34/37 anonim ***** válasza:
100%
Kinjában röhög (sajnos), és ha okos tanul a dologból.
2017. aug. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

Jó, kereshette volna a kérdező is, de a nő is elmondhatta volna hogy miért mondta le a találkozót! Úgy tiszta lett volna! Szerintem.

f.

2017. aug. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

Ha már ő mondta le a randit, de egyébként érdekelted, akkor igen, illett volna neki egy új időpontot javasolnia.

Viszont neked meg illett volna értelme,s felnőtt ember módjára viselkedned és kommunikálnod, ahelyett, hogy felhúzod az orrod, megsértődsz és úgy viselkedsz, mint egy duzzogós 5 éves.

Tudod mit szoktak erre mondani? Az egyik 19, a másik egy híján 20.


A lány is kezelhette volna jobban a helyzetet, ahogyan te is.

2017. aug. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Ha nekem lemondta volna előtte 1 órával, s nem jelentkezne, hogy bocs a múltkoriért, mi újság. Ugyanúgy leszartam volna. Mégis mennyi energiát, időt kell pofára esésékre pazarolni? S nem tudjuk, hogy a csaj unja a nyomulást vagy legyezgetik a hiúságát, hogy vannak "udvarlói".... de közbe esze ágábá sincs viszonoznia. Aztán megsértődik, mert éppen ő rája tekintettel nem keressük, mert nem akarjuk pazarolni az idejét, meg zavarni. Hogy ne a barátnőinek sóhajtozon, ó már megint rám írt, nem tudom lerázni.... közbe azért örül némelyik, hogy van udvarlója. Ezt a násztáncos köröket udvarlós igazán le lehetne egyszerűsíteni a mai világban.
2022. jan. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!