Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nőknél egy ilyen helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknél egy ilyen helyzet tényleg nem egyértelmű?

Figyelt kérdés

Volt egy vakrandim egy nővel, aki az egyik közeli barátom párjának az unokatestvére. Összehoztak minket, mutatott róla képet, nagyon csinosnak tűnt és a való életben is nagyon pozitív csalódás volt számomra a találkozó pedig még soha nem csináltam ilyet. Szóval az első alkalommal nem akartam túl sok időt együtt lenni (talán ezért mert még nem volt benne nagy rutinom), ezért csináltam magamnak programot, 3 óra után elbúcsúztunk és abban maradtunk, hogy legyen folytatás. Megbeszéltük a következő randit 3 nappal későbbre, amit sajnos a megbeszélt időpont előtt fél órával lemondott, elég nehezen fogadtam el, de nem volt mit tenni. Azért is dühített a dolog,mert kb 1 órája már úton voltam,mert virágot akartam venni és nem akartam elkésni. Este hazamentem, beszéltem a közös baráttal és mondta nekem, hogy nem érti a viselkedését, legyek türelmes, biztosan jelentkezni fog. Vártam néhány napot majd úgy döntöttem nem foglalkozom többet a dologgal. 2 hónapra rá a közös barát zenekara szervezett egy kisebb bulit, amin a nő is megjelent, észrevettem, távolról köszöntem, de nem mentem oda, haverokkal beszélgettem. A buli végén odajött hozzám, hogy most haragszom rá és miért kerülöm a társaságát? Ránéztem és egy mosoly kíséretében angolosan távoztam.

A következő nap volt egy kerti parti, sütögetés, ahol a barát is ott volt a párjával, és a párja megkérdezte tőlem miért voltam ilyen ellenszenves a rokonával, nagyon szarul esett neki. Annyit válaszoltam,hogy kérdezze meg tőle, mire rávágta, hogy már megtette és vagy 1 órát beszéltek rólam tegnap este. Rákérdeztem, hogy mire jutottak, mire az volt a válasz, hogy szerintük én ezt nem gondoltam komolyan. No megint angolosan távoztam.



2017. aug. 4. 11:20
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
Költőnőnek.... a női szolidaritás mintapéldája vagy. A másik felet minősíted, megjegyzéseket teszel, miközben azt nem veszed észre hogy mennyire "kilóg a lóláb". Mindig könnyebb a másik felet hibáztatni, de először otthon érdemes rendet rakni, nekem ez a véleményem.
2017. aug. 4. 12:39
 12/37 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem mindketten ovisok vagytok agyilag.

Tényleg ennyire nehéz kommunikálni? Értem, mi bajod vele, de te se vagy ám különb.

2017. aug. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 Költőnő? ***** válasza:

Kérdező, rám nem szoktak ujjal mutogatni, hogy hát miért nem mondtad és én is inkább kommunikálok, mint gyerekesen duzzogok. Ez nem női szolidaritás, ez emberi alap lenne. Értelmezd, amit írtam. Ha nem megy, vagy nem dogod fel; az nem engem minősít.

Mivel én nem szoktam pisis játszmákat folytatni; nekem ilyen téren nem kell a portám előtt sepregetni. Neked meg a reakciódból látszik, hogy a te inged inkább; úh nyugodtan vedd csak magadra.

2017. aug. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:

Álljon meg a hadimenet......

Nekem eszem ágában sem lenne egy olyan csajhoz odamenni és "szemrehányó kérdéseket" feltenni, akit korábban már egyszer leráztam. Számomra ez nem logikus viselkedés.

2017. aug. 4. 12:50
 15/37 A kérdező kommentje:

Költőnőnek......

Szerinted mi a logikus viselkedés egy férfitól akit egy találkozó előtt pár perccel értesítesz arról, hogy részedről tárgytalan mert közbe jött valami? Gondolom akkor a partnered rendkívül megértő lesz és még nagyobb elánnal fog teperni érted hogy lásson? Szerinted ez a normális?

2017. aug. 4. 12:55
 16/37 Költőnő? ***** válasza:

Kissé nagyon elkanyarodtál. Egyrészt nem tudom (mivel nem vagyok telepata), hogy mi történt a másikkal és mi jár a fejében, ezért ha érdekel; megkérdezem. Ugyanígy a másik sem telepata, ezért ha vmit szeretnék, hogy tudjon; megmondom. Ez ennyire egyszerű. Ez nem ment egyikőtöknek sem, de melléte még gyerekesen is viselkedsz.

Azt hiszed hűvös vagy és ezzel de jól megmutattad. Max magaddal b...ol ki ilyen viselkedéssel, de te tudod.

2017. aug. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:

Még mindig nem válaszoltál a kérdésemre.

Ha lemondasz egy találkát elvárod, hogy a másik fél kezdeményezze az újat vagy veszed a fáradságod és új időpontot kezdeményezel?

2017. aug. 4. 13:42
 18/37 anonim ***** válasza:
De amúgy miért mondta le a találkát?
2017. aug. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 Költőnő? ***** válasza:
Ezt így nem tudom megmondani. Én lépnék, de ez én vagyok. Olyan szitut is el tudok képzelni, hogy nem. Nem vagyunk egyformák. Mondjuk én itt a gykn egyszer kerestem önigazolást, csak nem itt és nem ilyen fajsúlyú dologban. Pitiáner dolgokban vagy tudok dönteni vagy továbblépek.
2017. aug. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:
Nem mondta meg, annyit mondott, hogy most nem tudunk találkozni,mert valami sürgős dolog közbejött és nagyon sajnálja. Nem kérdezősködtem, ha el akarta volna mondani,akkor elmondja, elfogadtam és kész.
2017. aug. 4. 13:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!