Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nőknél egy ilyen helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknél egy ilyen helyzet tényleg nem egyértelmű?

Figyelt kérdés

Volt egy vakrandim egy nővel, aki az egyik közeli barátom párjának az unokatestvére. Összehoztak minket, mutatott róla képet, nagyon csinosnak tűnt és a való életben is nagyon pozitív csalódás volt számomra a találkozó pedig még soha nem csináltam ilyet. Szóval az első alkalommal nem akartam túl sok időt együtt lenni (talán ezért mert még nem volt benne nagy rutinom), ezért csináltam magamnak programot, 3 óra után elbúcsúztunk és abban maradtunk, hogy legyen folytatás. Megbeszéltük a következő randit 3 nappal későbbre, amit sajnos a megbeszélt időpont előtt fél órával lemondott, elég nehezen fogadtam el, de nem volt mit tenni. Azért is dühített a dolog,mert kb 1 órája már úton voltam,mert virágot akartam venni és nem akartam elkésni. Este hazamentem, beszéltem a közös baráttal és mondta nekem, hogy nem érti a viselkedését, legyek türelmes, biztosan jelentkezni fog. Vártam néhány napot majd úgy döntöttem nem foglalkozom többet a dologgal. 2 hónapra rá a közös barát zenekara szervezett egy kisebb bulit, amin a nő is megjelent, észrevettem, távolról köszöntem, de nem mentem oda, haverokkal beszélgettem. A buli végén odajött hozzám, hogy most haragszom rá és miért kerülöm a társaságát? Ránéztem és egy mosoly kíséretében angolosan távoztam.

A következő nap volt egy kerti parti, sütögetés, ahol a barát is ott volt a párjával, és a párja megkérdezte tőlem miért voltam ilyen ellenszenves a rokonával, nagyon szarul esett neki. Annyit válaszoltam,hogy kérdezze meg tőle, mire rávágta, hogy már megtette és vagy 1 órát beszéltek rólam tegnap este. Rákérdeztem, hogy mire jutottak, mire az volt a válasz, hogy szerintük én ezt nem gondoltam komolyan. No megint angolosan távoztam.



2017. aug. 4. 11:20
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem te vagy a bunkó. Nem mosolyogva "angolosan" kell távozni ilyen esetben, hanem elmondani, hogy nézd, ezért meg azért nem szeretném veled szorosabbra fűzni a viszonyt. Oké, nem volt szép fél órával előre lemondani, de a leírásból nem az derül ki, hogy tudod az okát. Lehet hogy valami komoly problémája akadt, vagy családi gond, vagy egészségügyi, vagy munka, vagy akármi. Oké, szólhatott volna, de ha baj van nem biztos hogy az az első hogy az egyszer látott pasinak részletezem a dolgot.


Egyáltalán nem vagy sem megértő, sem toleráns, a csaj járt jobban nélküled.

2017. aug. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
88%
Úgy viselkedsz, mint egy sértődött 5 éves. Mi lett volna, ha ahelyett, hogy faképnél hagyod, elmondod neki kerek-perec, hogy mi miatt haragszol rá?
2017. aug. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim válasza:
24%

Az kellett volna legyen.

Nem veled volt a baj, de nem is a nőkkel általában, hanem ezzel a nővel.

2017. aug. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 hollófernyiges ***** válasza:
87%
Nézzük úgy, hogy nem tételezel fel rosszindulatot: az első jól sikerült randi után a másodikat sürgős családi (vagy akármilyen) ok miatt sajnos le kellett mondania. Utána várta, hogy jelentkezz de hiába, majd a bulin feltűnően kerülöd. A csaj azt vehette le ebből, hogy már nem érdekled.
2017. aug. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Az első két válaszolóban az fel sem merül, hogy ilyenkor annak kéne a következő randit kezdeményeznie aki azt lemondta? Nem érdekel miért mondta le, lehet tőlem atomvillanás is, a lényeg hogy hozza valahogy helyre, hogy mutassa felém, hogy ez fontos neki.
2017. aug. 4. 11:56
 6/37 A kérdező kommentje:
4-nek, a történtek után leírtam a nőt, azért futottunk össze,mert azonos a baráti társaság.
2017. aug. 4. 12:01
 7/37 anonim ***** válasza:
83%

Nézd, azért a te kezdeti hozzáállásod se azt tükrözte, hogy olyan nagyon fontos neked, ha rászerveztél programot. Simán gondolhatta, hogy a hirtelen lemondás is belefér nálad, így bejön a 4-es elmélete, hogy a lány is azt várta, hogy keresd legközelebb.

Ha az angolos távozás helyett elmondod a problémád, lehet, hogy simán tisztázhattátok volna a helyzetet. Ha odament hozzád azt feltételezem, ő sem értette "miért tűntél el", és bízott benne hátha fel lehet venni újra a fonalat. De a viselkedésed után benne is csak egy kérdőjel maradt.

2017. aug. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Az első randin 3 órát beszélgettünk, az szerinted kevés? Amikor el kellet búcsúzzak azonnal kezdeményeztem a következő randit, nem szórakoztam vele, kezdeményeztem.
2017. aug. 4. 12:18
 9/37 A kérdező kommentje:
Ha valakivel "fel akarod venni a fonalat", akkor felhívod, írsz egy üzenetet és őszintén mondasz, írsz neki pár mondatot és nem véletlenül összetalálkozol vele hegy koncerten hónapokkal később. Ez finoman szólva nem életszerű.
2017. aug. 4. 12:23
 10/37 Költőnő? ***** válasza:

Soha semmi sem feltétlenül egyértelmű, míg a másik fél nem egyértelműsíti.

Ami az egyik az, a másiknak nem. Te meg csak szimplán gyerekesen és hülyén viselkedtél.

2017. aug. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!