Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ti mit szólnátok, ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit szólnátok, ha az utcán, vagy bárhol máshol egy másik fiú kedvesen, tehát nem nyomulva közölné, hogy nagyon jól néztek ki, és szívesen randizna veletek?

Figyelt kérdés
2017. júl. 15. 12:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Na de most honnan a francból tudhatná az a srác, hogy te hetero vagy, vagy meleg?

Nincs rádírva.

2017. júl. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
6%
Sokakra rá van, nem is kicsit!
2017. júl. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

#9-esre nyomtam a pacsit mert teljesen azt írta amit én is gondolok.



Sőt, lehet hogy egyesek most eret vágnak, de ha látok egy olyan pasit aki mondjuk stílusos vagy szerintem jól néz ki, akkor sokszor megkerdezem a páromtól (hogy csaj szemmel neki pl mennyire lenne az esete)


Szerintem igy tisztább képet kaphat az ember önmagáról. Minden esetre nem ilyednék meg hogy megerőszakol a nyílt utcán mint a többi kommentelő :D

2017. júl. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
#11 Alapvetően ezt a melegeknek kell megoldani, hogy megtalálják egymást. Az nem hiszem, hogy jó út, hogy végig kérdezni mindenkit, akit ráadásul talán ez zavar.
2017. júl. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szólnék, hogy ezt benézte, mert nem én vagyok az, akit keres. Ennyi.
2017. júl. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!