Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ti mit szólnátok, ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit szólnátok, ha az utcán, vagy bárhol máshol egy másik fiú kedvesen, tehát nem nyomulva közölné, hogy nagyon jól néztek ki, és szívesen randizna veletek?

Figyelt kérdés
2017. júl. 15. 12:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
17%
Azt hogy ez nem heteroszexualitas!
2017. júl. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
13%
Azt, hogy ezért nem népszerűek a melegek.
2017. júl. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
9%
Mondanám neki hogy menjen át a másik oldalra, amíg lehet:)
2017. júl. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
9%
Hiába pontozol le, nehogy már jópofizzak egy far-túrónak! Az egyik ismerőst is betámadta egy ilyen repedtseg-gű, elmagyarázta neki, hogy sürgősen szakadjon le róla. Ergó mit keres a kérdés a hetero kategóriában?
2017. júl. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
16%
ugy megutnem hogy elajulna.
2017. júl. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nyilván azért van heteró kategóriában, mert heteró férfiakhoz szól a kérdés.
2017. júl. 15. 13:07
 7/15 anonim ***** válasza:
Miért nem a homokosba nyomtad be?????
2017. júl. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
18%
Oda való. Nem heteroba. Már a gondolattól is kiráz a hideg hogy a bu-zik lesnek minket, heterokat!
2017. júl. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ennyit gyépést, agyam eldobom :D

Sose bírtam megérteni, hogy egy elvileg hetero férfiből miért vált ki ilyen indulatot az, hogy egy másik férfi nem hetero, nálatok tuti, hogy valamiféle érintettség van a homoszexualitással, azért kapjátok így fel a vizet.

Én hetero férfi vagyok, és a saját nemi irányultságomon kívül egyáltalán nem foglalkoztat a legkisebb mértékben sem más emberek szexuális irányultsága, nem hogy még ezen felbosszantsam magam. Ha egy homo srác bepróbálkozna nálam, akkor ugyanolyan stílusban, mint ahogy ő közeledett, megmondanám neki, hogy nem pálya, mert hetero vagyok.

Ha kedvesen, udvariasan próbálkozott, akkor én is kedvesen, udvariasan utasítom el. Ha bunkó barom paraszt módon próbálkozott, akkor nyilván bunkó paraszt barom módra küldöm el én is a francba.

2017. júl. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
6%
De ne próbálkozzon sehogy! Mindenki próbálkozzon ott amit szeret!
2017. júl. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!