Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A szex az oka mindennek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szex az oka mindennek? Vélemények?

Figyelt kérdés

Mennyire rontja el a korai vagy késői szex a kezdődő kapcsolatokat? Olvastam itt, hogy van aki az első randin lefekszik a másikkal és utána kapcsolat lett belőle. Akiknél így volt attól kérdezném, hogy szerelmesek is lettetek egymásba? Hogy maradt így érdekes a nő, hiszen már nincs mit meghódítani.


Ellenvéleményt is szép számmal olvastam itt. Sokan úgy gondolják, hogy több hónap után érdemes szexelni. Hogy tartottátok fent az érdeklődést hogy ne laposodjon el amég nem lesztek egy pár?


Mindkét tábor véleménye érdekel, leginkább azért mert eddig akármelyiket csináltam, sose maradt fenn az érdeklődés és egy idő után eltűnt mindenki. Mielőtt valaki beletrollkodna, nem, nem volt rossz a szex. Ennyire más lenne ma már az ismerkedés? Úgyis jön majd egy jobb vagy szebb?


27L


2017. júl. 14. 11:45
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
62%

Hagyd rá, még kissé éretlen fiatal lány, kell még neki pár év, több tapasztalat.


Mi a párommal második "randin' már szexeltünk, egy hete sem ismertük egymást. Nem attól lesz valaki könnyűvérű, értéktelen, nem attól fogom jobban kelleni neki, ha megváratom. Megvolt a kémia, nagyon is kedveltem, miért ne? Utálom a bugyuta játszmázásokat, hogy várhat valaki őszinteséget egy kapcsolattól, ha már az elején meg kell játszania magát?

2017. júl. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
#21 nyilván nem azon múlik, hogy mikor van szex, de nem szeretek zsákbamacskát játszani. Attól, hogy valaki nem úgy gondolkozik, mint te, még nem lesz éretlen, pont az a hozzáállás éretlen, hogy nem fogadod el más nézőpontját.
2017. júl. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

#21:

Látom érted, mire gondolok.


Majd ha tapasztaltabb lesz, nem kell tesztelgetnie a fiúkat, mert tud majd nyílt lapokkal játszani.

2017. júl. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
75%
Még mindig nem értem, hogy miért kéne fűvel-fával lefeküdnöm, de majd ha átment rajtam a fél város és tapasztaltabb leszek, biztos megértem :D
2017. júl. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Kár, hogy senki nem írja, hogy feküdj le fűvel-fával vagy hogy ők lefeküdtek volna fűvel-fával, de te folyton csak ezt hajtogatod valamiért.

Mintha valami pavlovi reflex lenne nálad ez, megütötte a szemedet egy szó vagy kifejezés (talán a szex az első randin lehetett az) , és mint akin benyomtak egy gombot, elkezdted fújni a magadét. Így nem lehet kommunikálni.

2017. júl. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

''Hogy maradt így érdekes a nő, hiszen már nincs mit meghódítani.''

Ha nem maradna értékes a nô/férfi ,akkor nem lennének pàrkapcsolatok ,hanem mindig mindenki ujj embert keresne. Csakis addig amig lenem fekszik vele.

Semmi öszefûggés nincs. Egy ember értékeit nem a szex kapja vagy az ,hogy mennyi idô utàn kapta meg valaki az illetôt.

''Sokan úgy gondolják, hogy több hónap után érdemes szexelni.''

A mai vilàgba nem hiszem hogy a férfiak vagy a nôk tôbsége vàrna valakire hônapokat.

Aki csak trofeàt akar az ha pl két hétig is vàrt a szexre ,akkor is lelép.

A szex meg egy fontos része a kapcsolatnak.

Ha valaki komolyat akar ,az igyis ugyis megakarja majd ismerni a màsikat.

Szebb meg jobb meg mindenkinél van!

Ennél joval öszetettebbek az emberi kapcsolatok.

n25

2017. júl. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Az az ember, aki meghódítás alatt csak a másik testének meghódítását érti, soha nem fog tartalmas és boldog párkapcsolatban élni. Pont, hogy nem a test adja az ember lényegét, hanem a lélek, a gondolkodásmód és a stílus.

Én soha nem várattam senkit a szexszel direktben, amikor úgy éreztem, hogy akarom, és a másik is akarta, akkor szexeltünk. Ez volt, hogy az első randi előttre esett, egyéjszakásnak indulva, meg volt, hogy pár hét randizgatás után történt meg. Fiatalabb koromban egy-két hónap is eltelt akár az első menetig, de az már régen volt. Beszélgetni kell, attól leszel érdekesebb, meg a közös emlékektől, nem a szexuális teljesítményedtől. Már persze ha értelmes, felnőtt emberekkel ismerkedsz, akik komolyan terveznek.


Minden ember más, így nem lehet rájuk húzni egy sémát, hogy most akkor az a nyerő taktika, ha egy hétig vársz. Érzéssel kell csinálni. Én ezt a kihasználás dolgot se így fogom fel, szerintem az nem kihasználás, ha volt egy kellemes estétek együtt. A kamu persze már más kérdés, a hazudozást nagyon utálom, de ha elfogy az érdeklődés, az oké, megeshet bármikor, bárkivel.

Mindig van szebb is és jobb is, a kérdés csak az, hogy akivel éppen együtt vagy, eldobná-e egy szebbért azt, amit közösen kialakítottatok, és amiért együtt megdolgoztatok. Nem biztos, hogy megérné.

Sosem voltam szerelmes, nem is leszek, mert sajnos nem az a típus vagyok, így erre a részre nem tudok használható választ adni.


26/N

2017. júl. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!