Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A szex az oka mindennek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szex az oka mindennek? Vélemények?

Figyelt kérdés

Mennyire rontja el a korai vagy késői szex a kezdődő kapcsolatokat? Olvastam itt, hogy van aki az első randin lefekszik a másikkal és utána kapcsolat lett belőle. Akiknél így volt attól kérdezném, hogy szerelmesek is lettetek egymásba? Hogy maradt így érdekes a nő, hiszen már nincs mit meghódítani.


Ellenvéleményt is szép számmal olvastam itt. Sokan úgy gondolják, hogy több hónap után érdemes szexelni. Hogy tartottátok fent az érdeklődést hogy ne laposodjon el amég nem lesztek egy pár?


Mindkét tábor véleménye érdekel, leginkább azért mert eddig akármelyiket csináltam, sose maradt fenn az érdeklődés és egy idő után eltűnt mindenki. Mielőtt valaki beletrollkodna, nem, nem volt rossz a szex. Ennyire más lenne ma már az ismerkedés? Úgyis jön majd egy jobb vagy szebb?


27L


2017. júl. 14. 11:45
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Nálam az "5 randi" szabály játszik. 5. randi előtt nem fekszek le senkivel, de inkább annál is tovább várok. Addig azért kellően meg lehet ismerni egymást és akkorra már érzéseknek is ki kell alakulniuk. Ha egy pasi képtelen 5-10 randit várni vele(ez mondjuk 1-2 hónap), akkor egyáltalán nemis voltam neki fontos, tehát ez erre is jó szűrő. De persze volt olyan is, hogy lefeküdtünk pont az 5. randin, aztán 1 hét múlva szétmentünk. Tehát ez nem garancia semmire, de jobb érzés úgy szexelni először, hogy vártunk vele, sokkal különlegesebb és nem akarom bármilyen jöttmentnek odaadni magam.

21L

2017. júl. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Tehát ebből következtessünk arra, hogy az első szex után nincs lehetőség szakításra? Ha 3 hónap után van szex és addig ismerkedtek, azzal talán azt lehet elérni, hogy jobban megismeritek egymást DE, utána is lehet szakítani, sőt. Az idő előrehaladtával derül ki egyre több és több dolog a másikról, ami nem tetszhet az embereknek. Az idő előrehaladtával lehull a lepel, már aki megjátssza a kedves, törődőt, mert egy idő után már nem fogja bírni és jön a kiábrándulás. De ha az első randin van már szex, az sem garancia semmire, hisz van aki csak egy éjszakás kalandot akar. Hallgatni kell a belső hangra. Továbbá lehet szakítani 2-3-5 év múlva is, amire ugye inkább több a példa, mint az ellenpélda. Tehát csak nehezebb lesz egy kapcsolatot fenntartani mindkét fél részéről. Az eleje inkább élvezetes és nem szakítanak sokan amíg ki nem élték az újdonság varázsát. Na utána...az lesz munka.
2017. júl. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
47%
#11: Jaaaj, ez a tipikus "odaadtam magam" típus. :D Ezen szoktam jót nevetni. Miért, ajándék vagy? Szívességet teszel vele? Kegyet gyakorolsz? Na pont ezt említettem korábban, hogy nálam az ilyen fordítva sül el, akkor is, ha komoly lenne a szándékom. Pont azt vettem észre, hogy a huszonéves lánykák taktikáznak így. Már a taktikázás is rossz pont.
2017. júl. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
75%
#13 miért kéne egyből lefeküdnöm vadidegenekkel, akik még semmit nem éreznek irántam és én se irántuk? Azért, mert te csak kalandot keresel és neked az lenne a kényelmes, ha minden nő egyből befeküdne alád? Ne te döntsd már el, hogy mennyi idő után kéne szexelnem. Ebben semmi taktikázás nincs, csak nem akarok fűvel-fával összefeküdni.
2017. júl. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
46%

Én nem kerestem kalandot soha senkivel. :) Vicces, de ez le is írtam korábban. Soha nem ezen múlt és tudtam is. Nem vagyok az a fajta. De ez a tipikus ikszedik randis duma amin én csak jókat nevetek. Gyerekes. Majd rájössz ha idősebb leszel. Nem érdekel kivel mikor fekszel le, csak a hozzáállás a vicces. Ez a teszteljük, futtassuk kicsit téma. Tehát taktikázol. Ha nem így lenne, simán érzésre mennél.

Gyanítom, sok volt az amcsi csajos film, mert azok vannak tele ezzel a hülyeséggel.

2017. júl. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
75%
#15 hiába próbálsz győzködni, nem fogok vadidegennel szexelni. Ha neked jól esik és szereted a könnyűvérű lányokat, akkor hajrá, de ne próbáld már meg ráerőltetni másra a nézeteidet.
2017. júl. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
67%
Amúgy meg, ha egy lányt azért nem vennél komolyan, mert nem fekszik le veled elsőre, akkor komoly értékrendbeli zavarok vannak nálad :D De legalábbis fordítva lehetsz bekötve, én mindenesetre biztosan nem vennélek komolyan.
2017. júl. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
46%

Nem az első szex a lényeg, okostojás. Hanem épp a taktikázás. "Az ötödik randevúig biztos nem, nehogy könnyűvérűnek higgyen!" <--- látszatkeltés


Ez csak a másik futtatása. Ilyenkor az jön le nálam, hogy a nő akar irányítani. Az meg nem tetszik. Nem azt mondom, hogy első randin kell szex, de ha a hangulat úgy alakul és kívánjuk egymást, akkor menjen már az ostoba játszmákkal...

Sokkal értelmesebb, ha egy nő tudja mit akar és nem ajándékként tekint a szexre, amiben nagy kegyesen részesíti a másikat, hanem kölcsönös örömszerzésként. Mert hogy az. Mondjuk ez nekem nem gond, hisz van párom és jól megvagyunk. De ez teljesen a huszonéves lányok sajátja egyébként is, velük meg nem kezdenék semmi pénzért.

Én azt nem tudtam soha komolyan venni, aki már a kialakuló kapcsolat elején nem őszinte még magával sem és taktikázik. Mondom, önmagával. :) Remélem így már világos, mire gondoltam. Édes mindegy nekem, hogy hogy csinálod, leányzó! De tapasztalatból tudom, hogy az idősebb nőknél már nincs meg az a hülyeség. Majd kinövöd. :)

2017. júl. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
75%
#18 ha téged is b*sztak volna már át pasik, akkor valószínűleg te is óvatosabb lennél :)
2017. júl. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy te tökre félreérted, nem azért nem szexelek vele első randin, mert az érdekel, hogy mit gondol rólam, hanem mert nem akarok ilyen hamar szexelni. Ennyire egyszerű, mit nem értesz ezen?
2017. júl. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!