Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A szex az oka mindennek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szex az oka mindennek? Vélemények?

Figyelt kérdés

Mennyire rontja el a korai vagy késői szex a kezdődő kapcsolatokat? Olvastam itt, hogy van aki az első randin lefekszik a másikkal és utána kapcsolat lett belőle. Akiknél így volt attól kérdezném, hogy szerelmesek is lettetek egymásba? Hogy maradt így érdekes a nő, hiszen már nincs mit meghódítani.


Ellenvéleményt is szép számmal olvastam itt. Sokan úgy gondolják, hogy több hónap után érdemes szexelni. Hogy tartottátok fent az érdeklődést hogy ne laposodjon el amég nem lesztek egy pár?


Mindkét tábor véleménye érdekel, leginkább azért mert eddig akármelyiket csináltam, sose maradt fenn az érdeklődés és egy idő után eltűnt mindenki. Mielőtt valaki beletrollkodna, nem, nem volt rossz a szex. Ennyire más lenne ma már az ismerkedés? Úgyis jön majd egy jobb vagy szebb?


27L


2017. júl. 14. 11:45
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
nem biztos, hogy a szex az oka, más okok is simán közrejátszhatnak
2017. júl. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Ha meghódítani nem is, megismerni jobban még továbbra is meg lehet. Ugye annak, hogy mindkétféleképpen próbáltad,azért nincs jelentősége, mert egy emberrel csak egyszer próbálod, hogy előbb vagy később fekszel le vele először. Az emberek pedig sajnos különböznek.

30/f

2017. júl. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

Az emberi kapcsolatok annyi változósak, hogy nem léteznek bennük általános igazságok, örök törvényszerűségek.

Van aki megéli az első látásra dolgot, van aki már annak is örülne ha egyáltalán szerelembe esne vala...

Van aki képes azonnal mélyen kötődni, míg másoknak hosszú időre van szükségük.

Továbbá, lehet egy ember eddig a hosszabb "előjátékra" az első szexuális élmény minél későbbre tolására esküszik, majd jön egy másik az életébe akivel azonnal minden úgy megy, mintha évek óta ismernék egymást és úgy volt tökéletes.

Van aki soha nem csalna meg valakit, mégis lesz olyan akit mégis sikerül.

Sorolhatnám a végtelenségig.

Ez, hogy elveszik az érdeklődésüket a férfiak mert nem lesz kit meghódítani... Ez csak akkor igaz, ha full külsőségekről beszélünk és amúgy a srác nem is akar semmi többet. Legalábbis jelenleg, hiszen nem ismeri a másik felet így nem is tudja mit veszíthet, mennyire működne stb. Azonban ha nem ilyen meglátom valahol odamegyek elhívom valahova ő eljön majd le is fekszünk dologról van szó, hanem előtte azért már beszélgettek, látták egymást, tehát megtettek néhány kört az első találkozóig akkor nem kevésbé valószínű, hogy az első tali utáni éjszaka megrontaná a dolgot.

2017. júl. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
47%

Nem kevésbé --> kevésbé (tagadás nélkül)

Amúgy elmosolyodtam, hogy egy 27 éves nő még lánynak tartja magát. Ráadásul nagy betűvel.

2017. júl. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem több párkapcsolatom is indult szexszel, simán kalandnak, ebből volt, akivel előtte csak pár napig, hétig beszélgettünk, nem ismertük jól egymást, de olyan is volt, akivel régebbi keletű volt az ismertségünk.

Viszont volt, akivel hónapokig vártunk a szexszel, ez még az elején volt.

Mindegyik esetben az tartott minket össze, hogy érdekelt minket a másik személyisége.

Nem nagy trükk.

2017. júl. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

#4: Eddig így láttam a jelölést, új vagyok itt és nem is érzem fontosnak hogy kiemeljem nő vagyok nem lány. A kor alapján egyértelmű, nem hiszem hogy a betű számítana.


Köszönöm az eddigi válaszokat, a privát történeteket is. Jó olvasni, hogy ki mit gondol erről. Azt gondoltam, hogy megosztó téma lesz, de ahogy látom egyenlőre nem az.

2017. júl. 14. 12:29
 7/27 anonim ***** válasza:
86%

"Mennyire rontja el a korai vagy késői szex a kezdődő kapcsolatokat? Olvastam itt, hogy van aki az első randin lefekszik a másikkal és utána kapcsolat lett belőle. Akiknél így volt attól kérdezném, hogy szerelmesek is lettetek egymásba? Hogy maradt így érdekes a nő, hiszen már nincs mit meghódítani. "


Az első randin is alig bírtunk magunkkal, petting volt is, de mivel egy parkban voltunk, ezért csak ennyi volt. A másodikon szex is volt, nála. Egy éve együtt vagyunk már.


Tudod nálunk a szex egy kellemes része az életünknek és remekül működik, de nem e körül forog az életünk. Úgy gondolom, hogy akinek ettől lesz érdekes a másik, az vagy nagyon kiéhezett csak, vagy elképesztő szinten nem talál mást a másikban. Ha egy nő ettől akar érdekes lenni, elég üresnek fogom őt tartani. Mi felnőtt emberek vagyunk, nem foglalkoztunk ilyen ostobaságokkal, mint "meddig illik várni/váratni", stb. Szerintem sokkal szánalmasabb, mikor valaki megjátssza a nagy erkölcshuszárt, miközben Ő maga is vágyik rá épp úgy, csak a saját imidzsét akarja azzal fényezni, hogy pedig Őt meg kell hódítani meg nem könnyen kapható. Nálam az ilyen visszafelé sül el. Elárulom neked, hogy a szex addig a szinting jelentős a kapcsolatban nálam, míg ki nem derül, hogy összepasszolnak-e az igények. Ezen felül viszont nem érdekel a kérdés, nincs napirenden állandóan, élem az életem.

Egyrészt senkiért sem lennék hajlandó kiskutyaként kaparni. Másrészt pedig ha valakivel úgy érzem, hogy lehet tervezni, komolyan vehető ember és el tudom képzelni vele, akkor úgyis arra fogok menni, hogy komoly kapcsolat. Teljesen mindegy, milyen hamar bújunk ágyba. Legalább kiderül, ha nem passzolunk. Ha viszont nem vehető komolyan, akkor egy alkalomnál nem lehetne több, max szexkapcsolat. Illetve a mai tapasztalatommal az sem már, mert nem vágyom ilyesmikre igazán. Ergo a szex ezt nem befolyásolja azon túl, hogy a másik jó-e az ágyban ,vagy sem. Ha ez stim, nem érdekel a mikor. De ha elkezd direkt váratni, miközben meséli, hogy dugta végig a fél város előttem, akkor kiröhögöm. (erre is lett volna példa, épp valami ostoba huszonéves tyúkkal :D)


Nem vagyok ostoba vallásos majom, aki használati tárgyként kezeli a nőt és ráaggatja az "elhasznált" meg "olcsó" jelzőt. Olvastam itt egy pár ilyet már, csak fogtam a fejem.


Viszont ha nem vagy komoly szándékú, akivel jövőt lehet tervezni, ha tele vagy "nem tudomokkal" és "majd meglátjukkal", akkor nálam labdába sem rúghatnál, mint nő. A párommal azért vagyunk egy éve együtt már, mert látom benne a potenciált, hogy leélhetem vele az életem is akár.


De ez csak én vagyok.


26/F, a párom 40/N

2017. júl. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Az 5. választ írtam, de nem tudtam volna ilyen szépen megfogalmazni ezt, mint a 26/F.
2017. júl. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem a szex a kapcsolat, szerelem megkoronázása, nem az indítója. Lehet, hogy csak én vagyok a maradi. 😀 Nem azt mondom, hogy hónapokat kell várni vele, de nem is 1-2 randi után kéne, hogy megtörténjen.
2017. júl. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
#9: Szerintem nem kéne a szexet piedesztálra emelni, mint valami jutalmat... ez kb olyan, mint a szüzesség kérdése. Teljesen hétköznapi dolog, alap szükséglet. Fontos, hogy működjön, szükség van rá, de én nem bálványozom, az biztos.
2017. júl. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!