Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek miért így intézi?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért így intézi? Vagy csak nekem fura?

Figyelt kérdés

Van egy srác, hetek óta beszéltünk facebookon, elkérte a számom is.


Péntek este átugrott, a városban találkoztunk először, 1 órát beszéltünk, és látszott, hogy akar második találkozót..


Nekem nagyon szimpatikus, bejön, mint pasi, így én is nyitottam felé.


Erre most nemrég kérdezte, hogy második találkozókor hova viszem első randira


Kérdeztem, hogy én?


Erre hogy igen, döntsem el hova viszem..


De mondom ez nekem olyan fura, mert azért szinte első randi és szerintem a pasinak kellene ezt "megszervezni"


Annyit mondott, hogy kezemben a döntés.



Most ennyire ötlettelen?



Vagy csak én fújom fel és találjak ki valamit lazán és ne problémázzak ezen??


Vagy nem értem..


Én 24 L, ő 26 F


2017. júl. 9. 21:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Azt tudom elképzelni, hogy így próbálja kideríteni, hogy neked mennyire fontos a dolog. Ha megszervezed, van rá esély, hogy úgy fogja érezni, hogy elengedheti magát, mert majd te tepersz utána. Én megmondanám neki, hogy azt szeretném, ha ezt most ő szervezné meg.
2017. júl. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Az előzőt ő szervezte, most azt akarja, hogy te is csinálj valamit. Mit nem lehet ezen érteni?
2017. júl. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Ne kombináljatok meg taktikázzatok már... Annyira szánalmas. És ne feltételezzétek mindenkiről azt, hogy szintén játszmázik.


Nem tudom, hogy miért csinálja ezt a srác, és nem tudod te sem. És mivel nem ismered még különösebben, nincs túl jó tipped sem. Butaság ilyenkor messzemenő következtetéseket levonni bármiből. Ha amúgy érdekel a srác, akkor találj ki valamit, aztán találkozzatok. Ismerd meg jobban, aztán kiderül, hogyha valami baj van vele. Lazán, egyszerűen és nyitottan.

2017. júl. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
:) :) :) Hagyd a fenébe, komolytalan, infantilis srác.
2017. júl. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
49%
Amelyik nő ebből az egyetlenegy dologból leszűri, hogy ez a srác komolytalan, az mégis mennyire érzi magát komolynak? :D
2017. júl. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

nekem nem az a bajom vele, hogy rám hagyatkozna. de mi ez a szöveg, hogy hova viszi első randira? én se mondok ilyet lányként.

mi ez hogy döntse el hova viszi? ki mond ilyet?

én is megbeszéltem mindig a barátommal hogy mit csináljunk, de ilyen bunkón nem beszéltem vele, meg vártam hogy produkálja magát...

2017. júl. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Valamit em értek.....

Az mondtam átugrott és a városban találkoztatok. Akkor ha jól értem nem egy városban laktok és Ő jött el hozzád?

Ha ez egy így van akkor simán kérheti hogy javasoljál helyet a találkára,mert Neked van helyismereted.

Ha nem ez a helyzet, akkor meg tesztel, ez teljesen egyértelmű!!!

40F

2017. júl. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!