Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Helyesen tettem, amit tettem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyesen tettem, amit tettem? Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

A következő történt velem...

Tesóm -(fiú)- a múlt hetekbe elhozta nálunk egyik haverját (22). Előtte már láttam 1×, 2×,de úgy kül.képpen nem figyeltem fel rá. Akkor nálunk volt bnőm is(26). Aznap este megtudtam h tesom haverja jó csajnak tartja a bnőmet. Majd írt neki vip-en komit is, h :tetszel, drága. puszi stb... De ennek a srácnak nem régen lett "vége" egy kapcsolatának, egy 35(!!!)éves nővel. Nagyon szereti őt, csak arra nem jött még rá, hogy az a nő hülyének tartja őt,leszedi, stb...

Tegnap rám írt MSN-en a pasi, kérdezte h milyennek tartom őt. Van-e aki tetszik nekem. Én írtam, h van. Ő az! :)

...majd kérdezte még h mi legyen... írtam h nem válaszolok még most. Előtte már megbeszéltünk tesómmal egy bográcsolást szombatra, h jönnek haverok is... és persze ő is, h majd bnőmmel összehozzuk. De nekem tényleg tetszik! (Bnőm tud róla, nem szól semmit, emiatt nem lenne képes velem haragba lenni.)Az gáz, hogy tesóm látta egy részét, h miket beszéltünk? Ugyanis ott volt a pasi mögött... Ma volt itthon(pár faluval odébb lakik), és én azért" szégyelltem magam előtte :S

Nem rég derült ki, hogy az a bizonyos 35éves nő odaakar költözni ahol a pasi lakik.(faluba csak!) :S qrva jó!! De a pasinak én is bejövök.... csak nem tom, h "arra" kellenék-e neki...

Bnőmmel kapcsolatban azt mondta h már nem érdekli, felejtse el őt. Mit tegyek? Én nem akarom, h ismét azzal a ...-val legyen!!!!! :@ Sajnálom,h csak hülyének nézi. Már szakítottak, de bármikor újra kezdhetik, nemde?

Hogyan lépjek most?? Honnan tudjam, h nem néz-e hülyének?

Nagyon tetszik... :$ :$

Normális válaszokat légyszi. Ha túl bonyolult,kérdezz nyugodtan. Volt már hasonló szitutok?

Köszönöm. 16/L.


2010. máj. 20. 00:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Úncsi?? Miért? Szerintem csak megszoktad :D
2010. máj. 20. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Lehet, sőt biztos h megszoktam. De látom a külvárosi embereket,ismerősöket, és sokkal jobban elszórakoznak, mint mi. Ez a falu maga a pokol. Hírszerzésben első. :DD

Csak azt nem értem, h miért jön ide annyi sok debreceni? A friss levegő miatt? :D

Egyébként szép hely nagyon, és tiszta a körny.

2010. máj. 20. 01:26
 13/15 anonim ***** válasza:
Lehet igazad van, de Én Budapesti vagyok, hát, és ez sem nagy kaland :D. Mondhatni itt is vannak elég uncsi napok : /
2010. máj. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Ha a bátyám haverja csak arra használna, hogy meghúzzon mikor én szeretem, szerintem a tesóm cafatokra szedné :-)
2010. máj. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Na, ma ismét beszéltem vele. Azt mondta szereti a nőt, de így nem megy neki, h messze laknak egymástól. Azt mondta,h akar engem, (egyenlőre még nem "úgy), és várjak. Mondtam h nem fogok éveket várni. Megpróbálja lezárni vele a kapcs-ot.Kérdeztem miattam-e? Miattam is,de a maga javára is, hiszen már kiidegesítette a nő. :S Nem tudom, h mi legyen. Azt mondta h megpróbálhatjuk.... Legyek türelemmel... Na és most??! Én várok...nem szaladok senkihez......(...)
2010. máj. 20. 15:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!